Kabel Komunikacyjny LOGO! - 6ED1057-1CA00-0BA0

  • Kabel Komunikacyjny LOGO!  - 6ED1057-1CA00-0BA0

6ED1057-1CA00-0BA0 to kabel komunikacyjny do modemu analogowego, przeznaczony dla programowalnych sterowników logicznych firmy Siemens z serii LOGO!. Model ten jest produktem rozszerzającym dla PLC z tej rodziny i pozwala na wygodną realizację połączeń w sieci internetowej. Długość oferowanego w naszym sklepie internetowym kabla przejściowego to 3 m.

Kabel Komunikacyjny LOGO! - 6ED1057-1CA00-0BA0

6ED1057-1CA00-0BA0 jest kablem modemowym dedykowanym serii sterowników Siemens LOGO!, które należą obecnie do najprostszych i jednocześnie najbardziej funkcjonalnych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. PLC z tej rodziny posiadają modułową konstrukcję, co pozwala na ich łatwą rozbudowę o dodatkowe produkty. Oferowany w Magsteronie kabel podłączany jest bezpośrednio do jednostki centralnej i zapewnia kompatybilność z każdą wersją CPU serii LOGO!.

Zastosowanie

Kabel komunikacyjny LOGO! do modemu analogowego może podnieść podstawową funkcjonalność sterownika. Produkt jest w pełni zgodny z innymi rozszerzeniami dedykowanymi tym sterownikom firmy Siemens, które są programowane za pośrednictwem oprogramowania LOGO! Soft Comfort. PLC pozwala też na realizację programów za pośrednictwem zewnętrznych przycisków funkcyjnych i małego wyświetlacza, wykorzystując to tego zintegrowane bloki funkcyjne. Sterowniki te znajdują zastosowanie głównie w automatyce budynkowej i przemyśle, np. do obsługi rolet, bram czy pieców.

Funkcjonalności

Oferowany w Magsteroie kabel komunikacyjny LOGO! do modemu analogowego można podłączyć do jednostek centralnych w każdym wariancie zasilania, czyli 12/24 V DC, 24 V DC oraz 115/240 V AC/DC. Produkt działa ze sterownikami zarówno dysponującymi wbudowanym panelem, jak i tymi bez panelu. Kabel możesz również zintegrować z zestawami startowymi LOGO!, w skład których wchodzą różne produkty z tej rodziny. Poza sterownikiem logicznym, zawierają one m.in. panele operatorskie kompatybilne z tymi PLC. Długość 3 m sprawia, że kabel dostępny w naszej ofercie z powodzeniem sprawdza się nawet przy sporej odległości od modemu analogowego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 21, 62
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ED1057-1CA00-0BA0
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt