Kabel LOGO! PC USB - 6ED1057-1AA01-0BA0

  • Kabel LOGO!  PC USB - 6ED1057-1AA01-0BA0

6ED1057-1AA01-0BA0 jest oferowanym w Magsteronie kablem PC USB, przeznaczonym do stosowania razem z jednostkami centralnymi PLC z serii LOGO! firmy Siemens. Za jego pomocą możesz łatwo wgrać program roboczy z komputera osobistego do CPU bądź też odwrotnie. W zestawie dostarczana jest płyta CD zawierająca sterownik. Długość oferowanego kabla wynosi 2 m.

Kabel LOGO! PC USB - 6ED1057-1AA01-0BA0

6ED1057-1AA01-0BA0 należy do najbardziej praktycznych i przydatnych akcesoriów, które występują w gamie produktów dedykowanych programowalnym sterownikom logicznym LOGO!. Kabel PC USB dostępny w Magsteronie znajduje zastosowanie w wielu projektach. Jednostki centralne PLC z tej serii dysponują odpowiednimi interfejsami komunikacyjnymi, dlatego pozwalają na bezproblemowe nawiązanie połączenia z PC za pomocą oferowanego przez nas przewodu. W złącze USB wyposażony jest natomiast każdy komputer, co podnosi jego uniwersalność. Zastosowanie tego kabla niweluje potrzebę inwestycji w jakiekolwiek akcesoria do wgrywania programów na CPU i odwrotnie.

Zalety i korzyści

Kabel PC USB dostępny w naszym sklepie internetowym zapewnia szybki transfer programu roboczego, który został przygotowany na komputerze za pomocą środowiska programistycznego LOGO! Soft Comfort. Platforma ta zapewnia ogromne możliwości pracy w trybie sieciowym oraz pojedynczym, a także posiada funkcję drag & drop oraz wiele innych praktycznych usprawnień. Problemów nie sprawia też zgrywanie programu roboczego z CPU na PC, ponieważ oferowany w Magsteronie kabel w obu przypadkach działa tak samo.

Funkcje i możliwości

Ze względu na optymalną długość 2 m, kabel PC USB dostępny w naszym sklepie z powodzeniem spełnia większość wymagań. Produkt ten pozwala na wgrywanie nawet najbardziej zaawansowanych programów tworzonych na bazie trybu drabinkowego i blokowego. Sam proces transferu danych z komputera na sterownik i odwrotnie przebiega wyjątkowo szybko, zależnie od parametrów złącza USB w komputerze użytkownika.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 21, 62
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ED1057-1AA01-0BA0
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt