Kabel TD LOGO! - 6ED1057-1BA00-0BA0

  • Kabel TD LOGO!  - 6ED1057-1BA00-0BA0

6ED1057-1BA00-0BA0 to numer katalogowy, pod którym oferujemy w naszym sklepie internetowym specjalny kabel TD LOGO!. Produkt dostępny w Magsteronie jest częścią zamienną dla dedykowanego sterownikom firmy Siemens wyświetlacza tekstowego TextDisplay. Długość tego kabla wynosi 2,5 m.

Kabel TD LOGO! - 6ED1057-1BA00-0BA0

6ED1057-1BA00-0BA0 jest kablem wykorzystywanym razem z zewnętrznym panelem TD, który działa jako dodatkowy ekran tekstowy umieszczany na drzwiach szafy sterowniczej. Za jego pomocą możesz odczytywać informacje podawane przez sterownik LOGO! niezależnie od wyświetlacza samej jednostki centralnej CPU. Oferowany w naszym sklepie internetowym kabel TD pozwala na połączenie TextDisplay ze sterownikiem, zapewniając przy tym wygodę korzystania z tego praktycznego elementu wyposażenia.

Funkcje i możliwości

Kabel TD LOGO! dostępny w Magsteronie zaprojektowany został w taki sposób, aby zapewnić jak najwyższą jakość połączenia z panelem tekstowym. Sam interfejs dedykowany tym sterownikom wyświetla 4 linie tekstu z 24 znakami dla każdej, a także posiada odpowiednie podświetlenie oraz konfigurowalne przyciski systemowe. Po podłączeniu kabla urządzenie TextDisplay możesz łatwo i szybko skonfigurować przy użyciu dedykowanego środowiska LOGO! Soft Comfort w odpowiedniej wersji. Oferowany w naszym sklepie produkt jest częścią zamienną, która standardowo wchodzi w skład zestawu panelu LOGO! TD.

Zalety i korzyści

Kabel podłączeniowy TD LOGO! jest przystosowany do pracy pod zasilaniem odpowiednim dla panelu tekstowego TextDisplay. Oferowany produkt jest bardzo wytrzymały i solidny, podobnie jak sam interfejs z obudową o odpowiednim stopniu ochrony. Kabel ten może być eksploatowany w takiej temperaturze otoczenia, która jest podana w specyfikacji technicznej wybranego modelu wyświetlacza tekstowego LOGO! TD. Długość przewodu wynosi 2,5 m, co w zupełności sprawdza się w większości zastosowań w systemach automatyki przemysłowej bazujących na produktach firmy Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 21, 62
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ED1057-1BA00-0BA0
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt