Karta Baterii LOGO! - 6ED1056-6XA00-0BA0

  • Karta Baterii LOGO!  - 6ED1056-6XA00-0BA0

6ED1056-6XA00-0BA0 to numer katalogowy produktu z serii LOGO!, przeznaczony dla programowalnych sterowników logicznych Siemens z tego segmentu. Oferowany w Magsteronie model to karta baterii, która pozwala na podtrzymanie pracy zegara czasu rzeczywistego do 2 lat. Za pomocą tego akcesorium LOGO! da się efektywnie zwiększyć funkcjonalność PLC.

Karta baterii LOGO! - 6ED1056-6XA00-0BA0

6ED1056-6XA00-0BA0 jest kartą bateryjną, która stanowi jeden z wielu akcesoriów dedykowanych sterownikom LOGO! firmy Siemens. PLC z tej rodziny należą do najbardziej funkcjonalnych w swojej klasie, co w dużej mierze wynika z kompleksowych możliwości rozbudowy. Poza oferowaną w naszym sklepie internetowym kartą baterii, LOGO! da się też wzbogacić o moduły komunikacyjne czy moduły wejść i wyjść. Same jednostki centralne tego sterownika występują w kilku konfiguracjach, które różnią się zasilaniem czy specyfikacją.

Funkcje i możliwości

Oferowana w naszym sklepie internetowym karta bateryjna LOGO! pozwala na przedłużenie czasu podtrzymania zegara czasu rzeczywistego, który standardowo wbudowany jest w sterownik. Na jego wyposażeniu znajduje się specjalny system podtrzymania działania, który ulega aktywacji po zaniku napięcia zasilającego. Na gwarantowany czas podtrzymania wpływa temperatura otoczenia, jednak standardowo wynosi on 80 godzin przy 25 stopniach Celsjusza. Karta bateryjna dostępna w naszej ofercie wydłuża czas podtrzymania do dwóch lat.

Zalety i korzyści

Programowanie sterownika LOGO! wyposażonego w oferowaną przez nas kartę bateryjną odbywa się za pośrednictwem platformy Soft Comfort. Oprogramowanie to pozwala na budowie logiki programu z wykorzystaniem języka blokowego i drabinkowego, a także korzystanie z symulatora. Sam sterownik LOGO! zapewnia bardzo wygodną obsługę, ze względu na obecność wbudowanego wyświetlacza. Nie tylko umożliwia on korzystanie z menu systemowego w celach konfiguracyjnych, ale też zapewnia kontrolę na wartościami procesowymi czy stanami logicznymi.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 21, 62
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ED1056-6XA00-0BA0
W magazynie

Zapytanie o produkt