Karta Pamięci/ Baterii LOGO! - 6ED1056-7DA00-0BA0

  • Karta Pamięci/ Baterii LOGO! - 6ED1056-7DA00-0BA0

6ED1056-7DA00-0BA0 to specjalna karta pamięci i baterii, przeznaczona dla nowoczesnych sterowników logicznych firmy Siemens z rodziny LOGO!. Oferowany w naszym sklepie internetowym produkt spełnia dwie funkcje. Jako karta pamięci umożliwia łatwe kopiowanie programu sterownika i rozszerza jego pamięć, natomiast jako karta baterii pozwala na podtrzymanie pracy zegara czasu rzeczywistego do 2 lat.

Karta pamięci baterii LOGO! - 6ED1056-7DA00-0BA0

6ED1056-7DA00-0BA0 posiada pamięć FLASH EPROM o pojemności 32 kB. Karta pamięci i baterii dostępna w Magsteronie należy do akcesoriów dedykowanych PLC firmy Siemens z serii LOGO!, które są wyjątkowo funkcjonalne i zapewniają ogromne możliwości rozbudowy o dodatkowe produkty. Dotyczy to chociażby modułów wejściowych i wejściowych, a także modułów komunikacyjnych. Karta pamięci i baterii LOGO! oferowana przez nasz sklep internetowy Magsteron jest kompatybilna z jednostkami CPU w różnych wariantach zasilania i konfiguracjach technicznych.

Zalety i korzyści

Sterownik wyposażony w kartę pamięci i baterii jest wyjątkowo funkcjonalny. Do jego programowania służy nowoczesne środowisko LOGO! Soft Comfort, w którym logika programu jest budowana z użyciem języka drabinkowego i blokowego. Narzędzie to posiada też innowacyjne rozwiązania symulacyjne. Karta oferowana w naszym sklepie internetowym Magsteron jest bardzo praktycznym akcesorium, ponieważ łączy w sobie dwie funkcje i doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia systemu sterowania LOGO! firmy Siemens.

Funkcje i możliwości

Za pomocą karty LOGO! dostępnej w Magsteronie możesz przedłużyć czas podtrzymania zintegrowanego ze sterownikiem zegara czasu rzeczywistego. Na jego wyposażeniu znajduje się specjalny system, który aktywuje się po utracie napięcia zasilającego. O gwarantowanym czasie podtrzymania decyduje występujące temperatura otoczenia, przy czym w 25 stopniach Celsjusza standardowo sięga on 80 godzin. Oferowana przez Magsteronie karta baterii pozwala na przedłużenie tego czasu do aż 2 lat.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 21, 62
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ED1056-7DA00-0BA0
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt