Karta Pamięci LOGO! - 6ED1056-1DA00-0BA0

  • Karta Pamięci  LOGO! - 6ED1056-1DA00-0BA0

6ED1056-1DA00-0BA0 to oferowana w Magsteronie karta pamięci LOGO!, przeznaczona dla programowalnych sterowników logicznych firmy Siemens z tej rodziny produktowej. Za pomocą tego akcesorium możesz łatwo skopiować program z jednostki centralnej, a także zabezpieczyć zawarte w nim dane. Karta dostępna w naszym sklepie internetowym posiada pamięć Flash-EPROM o pojemności 32 kB.

Karta pamięci LOGO! - 6ED1056-1DA00-0BA0

6ED1056-1DA00-0BA0 jest kartą pamięci dedykowaną sterownikom LOGO! firmy Siemens, które należą do wyjątkowo wydajnych i szybkich urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej. Oferowany w Magsteronie produkt może być stosowany z jednostkami centralnymi należącymi do najnowszej, czyli ósmej generacji. Sterowniki LOGO! są proste w programowaniu i konfiguracji, a także łatwe w obsłudze. Karta pamięci dostępna w naszym sklepie internetowym może dodatkowo zwiększyć zakres możliwych zastosowań tego PLC.

Zalety i korzyści

Oferowana karta pamięci LOGO! z powodzeniem nadaje się do kopiowania programów sterownika, które są opracowywane za pośrednictwem intuicyjnego środowiska Soft Comfort w odpowiedniej wersji. Platforma ta pozwala na korzystanie z zaawansowanych trybów programowania, w tym blokowego FBD i drabinkowego LAD. Dodatkowym usprawnieniem są wbudowane funkcje, które podnoszą swobodę tworzenia i edytowania programów roboczych. Za pomocą karty pamięci możesz też zabezpieczać dane wykorzystywane następnie przez sterownik PLC.

Funkcje i możliwości

Oferowana w Magsteronie karta pamięci sprawdzi się zwłaszcza w tych zastosowaniach, które wymagają częstej zmiany programów roboczych oraz ich kopiowania celem utrzymania powtarzalności procesów. Tak wyposażony sterownik LOGO! doskonale poradzi sobie w różnych branżach, zwłaszcza tych bazujących na średniozaawansowanym sterowaniu przemysłowym. Dotyczy to chociażby wszelkiego rodzaju układów ogrzewania, klimatyzacji czy wentylacji, a także markiz czy rolet. PLC z tej rodziny znajdują zastosowanie również w systemach kontroli dostępu, monitoringu, sygnalizacji świetlnej czy układach nadzorczych.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 21, 62
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ED1056-1DA00-0BA0
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt