Micromaster 4 Zestaw Do Montażu BOP/AOP - 6SE6400-0PM00-0AA0

  • Micromaster 4 Zestaw Do Montażu BOP/AOP - 6SE6400-0PM00-0AA0

6SE6400-0PM00-0AA0 to oferowany w naszym sklepie internetowym zestaw do montażu panelu operatorskiego BOP/AOP, przeznaczony dla pojedynczego przekształtnika częstotliwości Micromaster 4 firmy Siemens. Falowniki z tej serii są na szeroką skalę wykorzystywane do sterowania prędkością silników elektrycznych, a dostępny w naszym sklepie komplet akcesoriów może znacząco usprawnić ich obsługę z poziomu interfejsu.

Micromaster 4 - zestaw do montażu BOP/AOP - 6SE6400-0PM00-0AA0

6SE6400-0PM00-0AA0 to zestaw montażowy dostarczany w opakowaniu o wymiarach 144 mm x 80 mm x 35 mm, którego waga wynosi około 500 g. Za jego pomocą da się przeprowadzić montaż panelu operatorskiego dla falownika w wariancie BOP lub AOP, a tym samym uzyskać łatwiejszy dostęp do urządzenia oraz usprawnić jego obsługę. Sam przemiennik częstotliwości Micromaster 4 firmy Siemens to funkcjonalne urządzenie, które zapewnia wysoką dynamikę i precyzję sterowania oraz regulacji prędkości i momentu obrotowego.

Funkcje i możliwości

Oferowany przez nas zestaw montażowy BOP/AOP znacząco skraca czas instalacji interfejsu operatorskiego dla falownika Micromaster 4 oraz oszczędza cenne miejsce, podnosząc zarazem wygodę użytkowania przemiennika i bezpieczeństwo całego systemu. Urządzenie zamontowane w ten sposób jest lepiej chronione przed potencjalnymi uszkodzeniami i nieuprawnionym dostępem. Nie bez znaczenia pozostaje przedłużona żywotność panelu w wariancie BOP lub AOP.

Zalety i korzyści

Zestaw montażowy dostępny w naszym sklepie internetowy jest kompatybilny zarówno z podstawowym panelem operatorskim BOP, jak i zaawansowanym AOP. Pierwszy z tych interfejsów umożliwia wykonanie podstawowej parametryzacji, a także pozwala na sterowanie falownikiem Micromaster 4. Drugi z kolei posiada wyświetlacz graficzny oraz bardziej rozbudowane funkcje, włącznie z wbudowaną diagnostyką. W przeciwieństwie do BOP - AOP pozwala na wyświetlanie wartości parametrów w formie zwykłego tekstu. Panel zaawansowany umożliwia również komunikację magistrali z wieloma inwerterami oraz pobieranie i odczytywanie kompletnych zestawów danych w celach serwisowych.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 101, 102
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6SE6400-0PM00-0AA0
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt