Micromaster 4 Zestaw Połączeniowy PC - 6SE6400-1PC00-0AA0

  • Micromaster 4 Zestaw Połączeniowy PC - 6SE6400-1PC00-0AA0

6SE6400-1PC00-0AA0 to dostępny w ofercie naszego sklepu Magsteron zestaw połączeniowy PC, który pozwala na podłączenie falownika Siemens z serii Micromaster 4 do komputera osobistego. Przemienniki częstotliwości należące do tej rodziny zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać najwyższe wymagania pod względem funkcjonalności oraz dynamiki sterowania.

Micromaster 4 - zestaw połączeniowy PC - 6SE6400-1PC00-0AA0

6SE6400-1PC00-0AA0 to zestaw połączeniowy, który może się okazać bardzo przydatny w procesie eksploatacji falownika Micromaster 4 firmy Siemens. Przemiennik częstotliwości podłączony do komputera zapewnia jeszcze większe możliwości w zakresie regulacji prędkości obrotowej czy momentu obrotowego, a także pracy z czujnikiem lub bez. Zestaw połączeniowy PC oferowany w naszym sklepie zawiera niezbędny przewód i akcesoria. Produkt jest dostarczany w opakowaniu o wymiarach 170 mm x 150 mm x 50 mm, które waży około 293 g.

Funkcje i możliwości

Oferowany w naszym sklepie internetowym zestaw połączeniowy PC zawiera kabel do podłączenia komputera do falownika, który pozwala na szybkie i wygodne przesyłanie niezbędnych danych. Za jego pośrednictwem możesz odczytywać, zapisywać i nastawiać różne parametry, a także monitorować warunki pracy przemiennika częstotliwości oraz korzystać z funkcji diagnostycznych. Zestaw ten może usprawnić proces konserwacji systemu sterowania i skrócić przestoje w pracy, a tym samym podnieść niezawodność i wydajność falownika.

Możliwości wykorzystania

Zestaw połączeniowy PC dostępny w naszym sklepie może się przydać przy wielu zadaniach wykonywanych przez falownik Micromaster 4. Obecnie urządzenia z tej serii znajdują zastosowanie w różnych aplikacjach realizowanych przez układy automatyki, w tym systemy dźwigowe, maszyny pakujące, elewatory czy linie produkcyjne i transportowe. Głównym zadaniem przemiennika częstotliwości Siemens jest sterowanie prędkością silnika elektrycznego, a oferowany w naszym sklepie internetowym zestaw może znacząco ułatwić jego konfigurację.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 101, 102
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6SE6400-1PC00-0AA0
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt