Profinet DiagnosticDUO

Połączenie możliwości oferowanych przez topologię i diagnostykę

Wyjątkowe rozwiązanie na rynku!
Po raz pierwszy stan jakości połączenia każdego pojedynczego urządzenia jest wyświetlany na mapie topologicznej. Pełna diagnostyka za pomocą jednego spojrzenia z Profinet DiagnosticDUO.

Pakiet działa jak system nawigacji dla Twojego urządzenia Profinet i kieruje Cię precyzyjnie i szybko do wszystkich punktów awarii Twojego systemu. Umożliwia to niezawodne działanie i szybką reakcję w przypadku wystąpienia nieprawidłowości. Dzięki połączeniu możliwości oferowanych przez bieżącą topologię oraz wyświetlanie efektów diagnostyki, pozycja każdego węzła Profinet jest automatycznie widoczna. Dodatkowo użytkownik jest informowany o stanie jakości sieci za pomocą sygnalizacji świetlnej nawiązującej do sygnalizacji drogowej.

 

Połączenie możliwości oferowanych przez diagnostykę i topologię

Oprogramowanie PROscan® Active działa z urządzeniem diagnostycznym Profinet INspektor®. To oprogramowanie topologiczne zapewnia bieżący kompleksowy wgląd w Twój system w dowolnym momencie. Dotyczy to również wyczerpujących informacji na temat węzłów i połączeń takich jak adres IP / MAC, głębokość linii, długość kabli, tłumienie rezerw itp. Dodatkowo system sygnalizacji świetlnej analogicznej do sygnalizacji drogowej na każdym węźle informuje użytkownika o stanie jakości sieci. Podstawą dla tego oprogramowania jest telegram cyklicznej wymiany danych analizowany i monitorowany przez urządzenie diagnostyczne Profinet INspektor®. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości w obciążeniu sieci, prędkości transmisji danych, przepustowości danych, diagnostyce lub urządzeniu, lub w przypadku wystąpienia zwłoki telegramu, powtórzeń telegramu lub błędów telegramu, użytkownik jest o tym informowany za pomocą żółtego lub czerwonego światła sygnalizacyjnego.

Nie przegap naszej wyjątkowej oferty, ponieważ ten produkt zapewnia niezawodną obsługę Twojego systemu.

 

Specyfikacja

Kategoria
product_type 254, 307, 308
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Zapytaj o produkt
Katalogi
Indu-Sol_PROFINET_brochure_2015.pdf

Zapytanie o produkt