SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8FA01

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8FA01

6ES5095-8FA01 jest numerem katalogowym centralnej jednostki 95F przeznaczonej dla systemów redundantnych fail-safe. Proponowany w sklepie Magsteron podzespół zalicza się do platformy kontrolerów S5 firmy Siemens. Dostępne w naszym internetowym sklepie urządzenie wyróżnia się poprzez budowę technologiczną idealnie dobraną do przeprowadzania działań w środowisku przemysłowym, a więc bardzo dobrze może funkcjonować w najliczniejszych procesach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5095-8FA01

6ES5095-8FA01 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się oferowany model CPU, który posiada konfigurację techniczną dopasowaną do wymogów przemysłowych systemów. Wybór tego komponentu usprawnia w pełni skuteczne ukierunkowanie aplikacji sterownika w wymagających środowiskach. Przedstawiany w asortymencie naszego sklepu wariant modelowy dla logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens gwarantuje bezproblemowe kontrolowanie zadań systemu automatyki przemysłowej.

Zalety i korzyści

Model CPU sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową będzie przystosowany do pracy ze wszystkimi dedykowanymi podzespołami wchodzącymi w skład serii sterowników PLC S5 marki Siemens. Gama ta oferuje w dużej mierze zoptymalizowane konstrukcyjnie programowalne sterowniki PLC. Udostępnione modele SIMATIC S5 otrzymały dość różne głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne obudów, architektury procesorów oraz roboczą pamięć.

Funkcjonalności i dane techniczne

W układzie Siemens S5 możesz kupić najróżniejsze akcesoria, do których należą wszechstronne moduły wejść i wyjść, moduły do komunikacji, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemowe, źródła zasilania, moduły pomiarowe bądź też zestawy instalacyjne. Oprogramowanie inżynieryjne do tworzenia programów sterowników programowalnych S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej odsłonie. Towary z tej linii często wciąż znajdują się w użyciu w obszarach zakładowych nierozbudowanych do nowszych wersji PLC Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5095-8FA01
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt