SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MA01

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MA01

6ES5095-8MA01 - pod takim numerem zamówisz jednostkę centralną 95U o kompaktowej konstrukcji. Podzespół sprzedawany w naszym asortymencie opracowano dla systemu sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny w sklepie Magsteron sprzęt wyposażono w funkcjonalność właściwą do wdrażania procesów w segmentach przemysłowych, dlatego z bardzo dużym powodzeniem sprawdza się w zautomatyzowanych obszarach zakładów.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5095-8MA01

6ES5095-8MA01 to numer katalogowy, pod którym możesz zakupić u nas CPU o konfiguracji dostosowanej pod kątem konstrukcyjnym specjalnie do standardów technicznych zakładów przemysłowych. Budowa mechaniczna dostępnego komponentu zapewnia zaskakująco ekonomiczne realizowanie projektów sterownika w rozmaitych strefach automatyki. Proponowany na zamówienie w naszym sklepie wariant produktowy z gamy Siemens SIMATIC S5 umożliwia bezpieczne obsługiwanie licznych operacji linii PLC.

Zalety i korzyści

Model CPU dostępny na zamówienie w naszym sklepie jest przystosowany do współpracy z bardzo licznymi produktami wliczającymi się do serii sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Kategoria ta obejmuje w wyraźnym stopniu zbalansowane pod względem technologicznym warianty. Wyprodukowane produkty S5 zwracają uwagę tym, że mają w większości indywidualne rozmiary technologii obudowy, architektury obliczeniowe lub wysokość pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

W zakresie SIMATIC S5 marki Siemens zamówisz przystosowane komponenty, wśród których wyróżniamy ponadprogramowe moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, karty modemów, źródła zasilania, moduły pomiarowe, a także komplety instalacyjne. Aplikacja do programowania i parametryzacji PLC Siemens S5 to STEP5 w odpowiedniej wersji konfiguracyjnej. Sterowniki logiczne tak wykonane nadal masz możliwość zastosować w obszarach przemysłowych niezaktualizowanych do wariantu Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5095-8MA01
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt