SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MA04

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MA04

6ES5095-8MA04 - takim numerem katalogowym odznacza się jednostka centralna 95U zasilana przez 24 V DC i wyposażona w kompaktową obudowę. Urządzenie proponowane w naszym sklepie internetowym wyprodukowano dla konfiguracji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Sprzedawany element ma specyfikację techniczną specjalnie opracowaną do inicjowania operacji w otoczeniu przemysłowym, w związku z tym bardzo skutecznie wykonuje działania w zaawansowanych układach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5095-8MA04

6ES5095-8MA04 to sprzedawany w naszym sklepie model CPU o budowie pod względem technologicznym przystosowanej specjalnie do wymagań zautomatyzowanych segmentów branży przemysłowej. Wybór tego modelu umożliwia błyskawiczne uruchamianie operacji sterownika PLC w nietypowych dziedzinach automatyki. Sprzedawany na zamówienie komponent zaprojektowany specjalnie dla urządzeń SIMATIC S5 przyspiesza bezpieczne przeprowadzanie zróżnicowanych działań sterownika.

Korzyści i zalety

CPU oferowane na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową zapewnia kompatybilność ze wszystkimi pozostałymi podzespołami wchodzącymi w skład systemu programowalnych sterowników SIMATIC S5. Układ obejmuje stosunkowo różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym jednostki centralne. Sklasyfikowane rozwiązania SIMATIC S5 marki Siemens mogły uzyskać specjalnie przystosowane rozmiary konstrukcji obudowy, możliwości procesora oraz pamięć na program.

Funkcjonalności i możliwości

Dla edycji S5 Siemens zakupisz przystosowane urządzenia, jakimi są chociażby rozbudowujące moduły wyjściowe i wejściowe, złącza do komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki, karty Micro SD, modemy internetowe, moduły zasilacza, moduły licznikowe czy też zestawy instalacyjne. Platforma inżynierska do programowania PLC z serii SIMATIC S5 to STEP5 w optymalnej specyfikacji konfiguracyjnej. Logiczne sterowniki programowalne w tej odsłonie wciąż obecnie mogą sprawdzić się w obszarach automatyki przemysłowej, które nie są zmodernizowane do wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5095-8MA04
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt