SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MA11

6ES5095-8MA11 - takim numerem produktu wyróżnia się jednostka CPU 95U z 16 wejściami i 16 wyjściami, zasilana przez 24 V DC i wyposażona w 2 liczniki. Wariant proponowany w naszym sklepie internetowym jest częścią linii sterownika programowalnego PLC S5 marki Siemens. Dostępny podzespół jest zaopatrzony w technologię wyjątkowo dobrą do pracy w środowiskach automatyki, a więc bardzo produktywnie działa w najbardziej wymagających zadaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5095-8MA11

6ES5095-8MA11 - takim katalogowym numerem produktu wyróżnia się CPU o konstrukcji pod kątem technologicznym dostosowanej specjalnie do specyfiki profesjonalnych aplikacji PLC. Konstrukcja tego modelu zapewnia skuteczne uruchamianie aplikacji w różnych strefach zakładu. Proponowany w asortymencie sklepu Magsteron produkt z podkategorii sterowników programowalnych PLC S5 ułatwia bezpieczne kontrolowanie kluczowych programów sterowania.

Korzyści i zalety

Jednostka PLC oferowana na specjalne zamówienie w sklepie Magsteron zapewnia kompatybilność z różnymi produktami serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. Podkategoria ta posiada w dużej mierze różniące się od siebie w zakresie jakościowym programowalne sterowniki logiczne. Oferowane komponenty S5 Siemens odznaczają się tym, że mają inne warianty technologii obudowy, układy scalone i wysokość pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

W standardzie Siemens S5 dostarczamy kompatybilne podzespoły, do których należą ponadprogramowe moduły wyjść i wejść, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemowe, źródła energii, moduły pomiarowe, a do tego szafy montażowe. Narzędzie do kreowania i modyfikowania programów sterowników logicznych SIMATIC PLC S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej wersji. Rozwiązania tak zaprojektowane wciąż wydajnie stosuje się w obszarach automatyzacji, które nie są zmodernizowane do sterownika SIMATIC S7 marki Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5095-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt