SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MB22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MB22

6ES5095-8MB22 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się kompaktowa jednostka centralna 95U w wersji z interfejsem SINEC. Proponowany w naszym sklepie komponent opracowano dla linii sterownika logicznego PLC S5 Siemens. Element dostępny w sklepie Magsteron posiada konstrukcję idealnie dobraną do zastosowania w segmencie automatyki, więc z całkowitym powodzeniem może pracować w najbardziej złożonych operacjach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5095-8MB22

6ES5095-8MB22 - taki numer katalogwy otrzymał model CPU o budowie odpowiedniej dla wymagań przemysłowych segmentów branży. Konstrukcja techniczna dostępnego na zamówienie w naszym sklepie internetowym gwarantuje w pełni bezproblemowe doprowadzanie czynności sterowniczych w specjalistycznych zakładach automatyki. Oferowany model CPU dla układu programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens przyspiesza wydajne inicjowanie zaawansowanych czynności linii sterowniczej.

Specyfikacja i korzyści

Komponent sprzedawany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy jest zaprojektowany zgodnie z różnymi licznymi częściami systemów SIMATIC Siemens S5. Gama ta obejmuje w wyraźnej mierze dostosowane technicznie sterowniki PLC. Zamawiane jednostki centralne SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały dość zróżnicowane szerokości, wysokości i głębokości montażowe konstrukcji obudowy, architektury procesorów lub też pamięć podręczną.

Parametry i zastosowania

W dziedzinie S5 zamówisz funkcjonalne moduły, jak przykładowo dołączane moduły wejść i wyjść, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, karty Micro SD, modemy, źródła zasilania, moduły liczników bądź też szafy montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do programowania i parametryzacji sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w trafnie dopasowanej konfiguracji. Logiczne sterowniki tak wyprodukowane przez cały czas znajdują zastosowanie w obszarach przemysłowych, których nie rozbudowano do nowszych wersji PLC Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5095-8MB22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt