SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MD01

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MD01

6ES5095-8MD01 zaprojektowano jako kompaktową jednostkę centralą 95U z interfejsem PROFIBUS-DP Slave. Dostępny u nas model należy do platformy sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Oferowany produkt wyposażono w budowę optymalnie dopasowaną do wdrażania procesów w środowisku automatyki, w związku z czym w stu procentach produktywnie znajduje zastosowanie w różnych projektach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5095-8MD01

6ES5095-8MD01 - taki numer produktu otrzymał wariant CPU, który posiada konfigurację technologiczną dopasowaną do wymagań i specyfikacji szeregu projektów systemowych. Wybór tego podzespołu zapewnia skuteczne realizowanie projektów sterownika PLC w specjalistycznych środowiskach automatyki. Udostępniany na zamówienie wariant modelowy dedykowany dla produktów Siemens S5 pozwala na bezpieczne inicjowanie różnych aplikacji programowalnego sterownika logicznego PLC.

Specyfikacja i zalety

Model oferowany na zamówienie w asortymencie sklepu Magsteron wykazuje kompatybilność z rozmaitymi podzespołami edycji sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Gama ta uwzględnia w dużym stopniu dostosowane pod względem technologicznym produkty. Konkretne kontrolery S5 zwracają uwagę tym, że posiadają specjalnie dobrane szerokości, wysokości i głębokości montażowe obudów, architektury procesorów bądź też roboczą pamięć.

Funkcjonalności i dane techniczne

W systemie SIMATIC S5 marki Siemens wystawiamy na sprzedaż dostosowane produkty, jak m.in. uzupełniające moduły wejścia i wyjścia, moduły ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, karty pamięciowe, karty modemów, zasilacze, liczniki i szafy montażowe. Narzędzie inżynieryjne do zarządzania programami programowalnych sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w prawidłowo dobranej edycji konfiguracyjnej. Modele z tej generacji nadal efektywnie są używane w obszarach automatyki przemysłowej, których nie zaktualizowano do wariantu SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5095-8MD01
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt