SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8RW11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8RW11

6ES5101-8RW11 to numer, pod którym znajdziesz w naszej ofercie CPU typu 101R z 10 wejściami i 6 wyjściami 24 V DC. Sprzedawany przez nas wariant wyprodukowano dla struktury sterownika PLC SIMATIC Siemens S5. Model proponowany w naszym sklepie Magsteron zwraca uwagę poprzez specyfikację technologiczną właściwą do użytkowania sterowniczego w warunkach przemysłowych, w wyniku czego bardzo dobrze będzie działać w najbardziej złożonych układach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5101-8RW11

6ES5101-8RW11 to oferowany w naszym sklepie internetowym model CPU o konstrukcji technicznej odpowiednio dostosowanej względem specyfikacji różnych systemów sterowania. Jakość tego kontrolera umożliwia ekonomiczne uruchamianie zadań w zróżnicowanych technologicznie obiektach automatyki. Proponowany przez nas model urządzenia dla systemu PLC Siemens S5 przyspiesza bezpieczne inicjowanie standardowych zadań układów przemysłowych.

Specyfikacja techniczna

Wariant CPU oferowany w naszym sklepie na zamówienie można użyć z wieloma dostępnymi elementami w układach programowalnych sterowników S5 Siemens. Standard ten uwzględnia dość rozmaite w zakresie technicznym jednostki centralne. Zamawiane produkty Siemens SIMATIC S5 mogą mieć dość różne szerokości, wysokości i głębokości montażowe konstrukcji obudowy, architektury obliczeniowe bądź też pamięć na dane.

Parametry i zastosowania

Dla kategorii S5 Siemens wystawiamy na sprzedaż specjalistyczne rozwiązania, jak np. ponadprogramowe moduły wyjścia i wejścia, komunikacyjne złącza, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemowe, zasilacze dedykowane, moduły zliczająco-pomiarowe, a do tego także zestawy instalacyjne. Inżynieryjna platforma do modyfikacji programów sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej edycji produktowej. Podzespoły w tej odsłonie nadal z powodzeniem mogą być eksploatowane w obszarach branżowych niezaktualizowanych do wersji S7. CPU proponowany na specjalne zamówienie przez sklep internetowy Magsteron jest w tym momencie wycofany u firmy Siemens, dlatego sprzedajemy go jako sprowadzony produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8RW11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt