SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8RW21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8RW21

6ES5101-8RW21 - takim numerem katalogowym odznacza się jednostka centralna 101U z 16 wejściami 115 V AC. Model dostępny w naszym asortymencie wykonano dla logicznych sterowników PLC Siemens SIMATIC S5. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym model wyróżnia się poprzez konstrukcję techniczną dobraną odpowiednio do eksploatacji w obszarach przemysłowych, dzięki czemu ze stuprocentowym powodzeniem może spełniać działania w najbardziej zaawansowanych układach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5101-8RW21

6ES5101-8RW21 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się model CPU o specyfice zoptymalizowanej specjalnie względem wymagań profesjonalnych projektów zakładowych. Konstrukcja proponowanego aktualnie w asortymencie naszego sklepu rozwiązania pozwala na stuprocentowo profesjonalne doprowadzanie projektów sterowniczych w nietypowych obszarach przemysłowych. Udostępniany przez nas wariant CPU dla programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens ułatwia efektywne kontrolowanie specjalistycznych zadań.

Korzyści i zalety

Model CPU dostępny na zamówienie w naszym internetowym sklepie pozostaje zgodny z wieloma elementami rodziny sterowników PLC S5 firmy Siemens. Podkategoria ta zawiera w dużym stopniu zróżnicowane pod względem jakościowym jednostki centralne. Udostępnione kontrolery SIMATIC S5 marki Siemens odznaczają się tym, że otrzymały specjalnie dopasowane rozmiary montażowe technologii obudowy, dane procesora lub zasoby pamięci.

Funkcje i dane techniczne

W dziedzinie Siemens S5 możesz zamówić również specjalne rozwiązania, jak na przykład wszechstronne moduły wyjścia i wejścia, interfejsy komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, karty modemów, źródła zasilania, moduły zliczające, a do tego również zestawy montażowe. Narzędzie inżynieryjne do zarządzania programami urządzeń S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej wersji produktowej. Towary z tej edycji przez cały czas bywają eksploatowane w układach, które nie są zmodernizowane do sterownika Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8RW21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt