SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UA13

6ES5101-8UA13 - pod takim numerem katalogowym oferujemy w naszym sklepie jednostkę CPU typu 101U z 12 wyjściami przekaźnikowymi 220/240 V AC. Podzespół oferowany przez nas przynależy do generacji kontrolerów PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Komponent ten otrzymał budowę techniczną specjalnie dobraną do spełniania funkcji technologicznych w obiektach przemysłowych, przez co tym samym wyjątkowo dobrze może działać w zautomatyzowanych obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5101-8UA13

6ES5101-8UA13 to CPU o charakterystyce dostosowanej do standardów technicznych zautomatyzowanych aplikacji zakładowych. Użycie tego kontrolera zdecydowanie ułatwia wyjątkowo sprawne wykonywanie czynności sterownika w różnych warunkach przemysłowych. Sprzedawany na zamówienie przez sklep internetowy Magsteron model CPU dla systemu logicznych sterowników Siemens S5 pozwala na skuteczne wykonywanie najbardziej kluczowych aplikacji układów automatyki.

Zalety i specyfikacja

Kontroler udostępniany na zamówienie przez nasz sklep internetowy wyprodukowano jako produkt kompatybilny z przydatnymi produktami wchodzącymi do serii logicznych sterowników S5 marki Siemens. Podkategoria ta oferuje w dużym stopniu zróżnicowane w zakresie technologicznym jednostki CPU. Skatalogowane warianty SIMATIC S5 odznaczają się tym, że mają dość zróżnicowane warianty montażowe technologii obudowy, możliwości obliczeniowe oraz zasoby pamięciowe.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla edycji SIMATIC S5 mamy do zaoferowania uniwersalne rozwiązania, jak m.in. kompatybilne moduły wejść i wyjść, interfejsy i porty komunikacyjne, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy internetowe, zasilacze, liczniki, a do tego także szyny montażowe. Inżynieryjna aplikacja do pracy i parametryzacji sterowników PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w optymalnej konfiguracji numerowej. Produkty o takiej budowie wciąż wydajnie są wykorzystywane w obszarach automatyki przemysłowej niepoddanych modernizacji do sterownika Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt