SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UA23

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UA23

6ES5101-8UA23 - takim numerem charakteryzuje się model CPU 101U wyposażony w 16 wejść 220 V AC oraz 8 wyjść triakowych. Sprzedany przez nas komponent jest rozwiązaniem z serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Oferowany w sklepie Magsteron produkt wyróżnia się poprzez funkcjonalność dopasowaną do realizacji operacji w segmencie przemysłowym, więc tym samym bardzo ekonomicznie funkcjonuje w skomplikowanych rozwiązaniach z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5101-8UA23

6ES5101-8UA23 jest oferowanym przez nas produktem o konstrukcji pod względem mechanicznym dopasowanej do wymagań przemysłowych aplikacji. Użycie w praktyce tego wariantu CPU usprawnia wyjątkowo szybką realizację programów sterownika PLC w rozmaitym otoczeniu. Sprzedawany przez nas model z rodziny programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens umożliwia zgodne z wymaganiami obsługiwanie najważniejszych aplikacji układu automatyki przemysłowej.

Korzyści i zalety

Wariant jednostki centralnej udostępniany na specjalne zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową można stosować z najbardziej rozmaitymi podzespołami w systemie logicznych sterowników S5 marki Siemens. Podkategoria ta zawiera bardzo niestandardowe technologicznie podzespoły. Oferowane kontrolery S5 marki Siemens odznaczają się tym, że uzyskały odpowiednie wymiary instalacyjne konstrukcji obudowy, dane obliczeniowe czy też zasoby pamięci.

Parametry i możliwości

Dla edycji Siemens SIMATIC S5 proponowane są najróżniejsze akcesoria, do których zaliczamy załączane moduły wejść i wyjść, moduły do komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemu, moduły zasilacza, moduły pomiarowo-zliczające, a ponadto zestawy instalacyjne. Inżynieryjny system do obsługi sterowników programowalnych Siemens S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej odsłonie. Sterowniki logiczne w tej edycji obecnie nadal mogą być używane w strefach przemysłu nierozbudowanych do Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8UA23
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt