SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UA31

6ES5101-8UA31- taki katalogowy numer produktu otrzymała jednostka centralna CPU w wersji 101U zasilana przez 24 V DC. Proponowany wariant zalicza się do rodziny sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. Element sprzedawany w naszym sklepie internetowym zwraca uwagę poprzez budowę praktycznie idealnie dobraną do wdrażania działań sterowniczych w obszarze przemysłu, przez co całkowicie bezawaryjnie będzie działać w złożonych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5101-8UA31

6ES5101-8UA31 to dostępny na zamówienie komponent o specyfice odpowiednio dobranej względem wymogów w pełni profesjonalnych segmentów systemu automatyki. Specyfika oferowanego kontrolera pozwala na bezproblemowe realizowanie działań sterownika PLC w zakładach przemysłowych. Udostępniany na specjalne zamówienie model wyposażenia wyprodukowany specjalnie dla logicznych sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 umożliwia bezpieczne przeprowadzanie operacji w ramach systemu sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Wariant CPU proponowany na specjalne zamówienie w sklepie Magsteron odznacza się zgodnością z wieloma innymi podzespołami serii sterowników PLC SIMATIC S5. Układ ten obejmuje w wyraźnym stopniu różne konstrukcyjnie programowalne sterowniki PLC. Wybrane urządzenia z serii Siemens S5 wyróżniają się tym, że mają nieco odmienne warianty instalacyjne konstrukcji obudowy, możliwości procesora czy pamięć RAM.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla serii S5 firmy Siemens można kupić również rozmaite produkty, którymi są rozbudowujące moduły wyjścia i wejścia, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, dodatkowe przekaźniki, karty pamięciowe, karty modemów, zasilacze, moduły liczników bądź też komplety montażowe. Narzędzie inżynierskie do programowania urządzeń S5 Siemens to STEP5 w trafnie dopasowanej edycji konfiguracyjnej. Logiczne sterowniki w tym standardzie wciąż skutecznie używane są w obszarach obiektów, które nie zostały zaktualizowane do nowszych wariantów sterownika Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8UA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt