SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UC21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UC21

6ES5101-8UC21 to numer katalogowy produktu, którym jest moduł rozszerzeń 101U typu 220/240 V AC wyposażony w 16 wejść i 8 wyjść triakowych. Model oferowany w sklepie Magsteron wyprodukowano dla systemu sterownika PLC Siemens S5. Sprzedawane przez nas urządzenie jest wyposażone w funkcjonalność dobrze zoptymalizowaną do wykonywania operacji w zakładzie przemysłowym, przez co bez żadnych przeszkód sprawdzi się w najbardziej wymagających procesach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń - 6ES5101-8UC21

6ES5101-8UC21 - taki numer katalogowy otrzymał moduł o konfiguracji opracowanej specjalnie z myślą o wyposażeniu zautomatyzowanych zakładów przemysłowych. Konstrukcja mechaniczna dostępnego modelu ułatwia w pełni ekonomiczne inicjowanie programów sterownika w różnych obiektach. Dostępny na zamówienie w asortymencie naszego sklepu moduł dla sterowników PLC S5 Siemens umożliwia bezpieczne realizowanie wymagających programów systemu automatyki.

Specyfikacja techniczna

Moduł rozszerzeń sprzedawany w naszym sklepie Magsteron będzie działać ze wszystkimi przydatnymi komponentami odsłony sterowników PLC SIMATIC S5. Podkategoria ta zawiera w sobie optymalnie dostosowane technicznie sterowniki. Wybrane warianty SIMATIC Siemens S5 mogły otrzymać specjalnie określone szerokości, wysokości i głębokości montażowe technologii obudowy, specyfikacje procesora bądź też rozmiary pamięci.

Parametry i możliwości

Dla edycji Siemens S5 znajdziesz przystosowane elementy, jak m.in. dołączane moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacji, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, moduły do zasilania, moduły licznikowe, a ponadto szyny instalacyjne. Środowisko do zmiany ustawień PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiedniej specyfikacji produktowej. Sterowniki logiczne z taką budową wciąż wydajnie stosuje się w obszarach automatyki przemysłowej niezmodernizowanych do nowszych wersji PLC Siemens. Moduł ten sprzedajemy w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8UC21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt