SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UC31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UC31

6ES5101-8UC31 - takim numerem odznacza się jednostka rozszerzająca 101U zasilana przez 24 V DC, która posiada 20 wejść i 12 wyjść tranzystorowych. Dostępny w naszym sklepie internetowym element zalicza się do linii programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Sprzedany komponent jest zaopatrzony w konstrukcję techniczną dobrze dopasowaną do wykonywania działań w warunkach automatyki, w związku z tym bez komplikacji pracuje w podstawowych zakresach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5101-8UC31

6ES5101-8UC31 - pod takim numerem kupisz jednostkę rozszerzającą o specyfikacji odpowiednio dobranej do konstrukcji różnych układów automatyki. Specyfika tego podzespołu zdecydowanie pozwala na wydajne wykonywanie zadań sterowniczych w rozmaitych strefach automatyki. Udostępniany przez nasz sklep internetowy model sprzętu zaprojektowany dla sterowników SIMATIC S5 pozwala na zgodne z wymaganiami realizowanie różnych procesów technologicznych.

Specyfikacja techniczna

Komponent udostępniany w sklepie Magsteron zapewnia zgodność z różnymi produktami generacji logicznych sterowników S5 marki Siemens. System oferuje w dużej mierze zróżnicowane pod względem technicznym programowalne sterowniki logiczne. Dostępne urządzenia SIMATIC S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że mają odpowiednio dopasowane rozmiary montażowe konstrukcji obudowy, układy scalone i pojemność pamięci.

Parametry i dane techniczne

Dla kategorii SIMATIC S5 firmy Siemens zaoferowaliśmy przystosowane rozwiązania, do których należą uniwersalne moduły wyjść i wejść, interfejsy i porty komunikacyjne, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, karty modemów, moduły do zasilania, moduły liczników czy też komplety montażowe. Platforma inżynieryjna do programowania programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej odsłonie. Produkty z taką budową nadal z powodzeniem eksploatuje się w obszarach, które nie są zmodernizowane do wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8UC31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt