SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UU13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UU13

6ES5101-8UU13 - taki numer katalogowy otrzymała jednostka centralna CPU 101U w wersji 115 V AC/24 V DC, wyposażona w 20 wejść i 12 wyjść przekaźnikowych. Wariant dostępny w sklepie Magsteron zalicza się do kategorii programowalnego sterownika logicznego PLC SIMATIC S5. Produkt oferowany w naszym sklepie internetowym posiada specyfikację technologiczną optymalną do użycia w warunkach przemysłowych, dlatego bardzo sprawnie funkcjonuje w zautomatyzowanych układach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5101-8UU13

6ES5101-8UU13 - pod takim numerem katalogowym kupisz jednostkę centralną o charakterystyce technicznej przygotowanej specjalnie z myślą o zastosowaniach przemysłowych. Specyfikacja oferowanego kontrolera pozwala na w pełni profesjonalne inicjowanie działań sterowniczych w specyficznych obszarach zakładu. Proponowany przez nasz sklep Magsteron sprzęt z edycji logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje zgodne z wymaganiami kontrolowanie standardowych harmonogramów PLC.

Specyfikacja techniczna

Wariant CPU oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie wykonano jako urządzenie kompatybilne z najbardziej funkcjonalnymi rozwiązaniami z linii produktów SIMATIC S5 firmy Siemens. Seria ta zawiera dość różniące się od siebie jakościowo urządzenia. Dostarczane jednostki centralne Siemens SIMATIC S5 mogły otrzymać odpowiednio przystosowane gabaryty instalacyjne obudów, rdzenie procesora, a także roboczą pamięć.

Funkcjonalności i dane techniczne

W generacji S5 marki Siemens oferowane są przydatne produkty, jak np. elastyczne moduły wyjścia i wejścia, interfejsy do komunikacji, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, moduły zasilaczy, moduły pomiarowo-zliczające i zestawy montażowe. Platforma inżynieryjna do tworzenia programów PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w optymalnej specyfikacji konfiguracyjnej. Logiczne sterowniki programowalne z tym standardem obecnie nadal mogą być stosowane w obszarach automatyzacji niepoddanych aktualizacji do sterownika Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8UU13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt