SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UW13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UW13

6ES5101-8UW13 - takim numerem charakteryzuje się jednostka CPU 102 dla kontrolera 100U z zasilaczem 9/24 V DC, wyposażona w 10 wejść i 6 wyjść przekaźnikowych. Proponowany przez nas komponent jest rozwiązaniem z systemu programowalnego sterownika logicznego SIMATIC S5 firmy Siemens. Dostępny podzespół zwraca uwagę poprzez technologię dobrze dobraną do kontrolowania operacji sterowniczych w otoczeniu automatyki przemysłowej, w związku z czym sprawnie pracuje w licznych procesach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5101-8UW13

6ES5101-8UW13 spełnia funkcję CPU o budowie pod względem konstrukcyjnym odpowiednio opracowanej względem wymagań profesjonalnych segmentów branży. Zastosowanie tego elementu umożliwia specjalistyczne realizowanie procesów sterowniczych w wyjątkowo wymagających środowiskach automatyki. Oferowany na specjalne zamówienie model sprzętu dla systemu logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens usprawnia wydajne wdrażanie licznych programów układu sterowania.

Zalety i korzyści

Model jednostki CPU udostępniany na specjalne zamówienie w naszym sklepie internetowym zapewnia kompatybilność z elastycznymi produktami będącymi częścią urządzeń w systemie SIMATIC S5. Układ ten obejmuje w znaczącym stopniu niestandardowe konstrukcyjnie podzespoły. Konkretne wersje PLC SIMATIC S5 marki Siemens mają różne szerokości instalacyjne, wysokości instalacyjne obudowy, układ procesora i pamięć RAM.

Funkcje i dane techniczne

W dziedzinie SIMATIC S5 udostępniliśmy funkcjonalne elementy, jak na przykład rozbudowujące moduły wejść i wyjść, interfejsy do komunikacji, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy, moduły zasilaczy, moduły licznikowe czy komplety montażowe. Inżynieryjna aplikacja do parametryzacji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej specyfikacji. Sterowniki z tym wykonaniem wciąż z powodzeniem pracują w strefach automatyki nieunowocześnianych do Siemens SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8UW13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt