SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UX11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UX11

6ES5101-8UX11 - takim numerem charakteryzuje się jednostka rozszerzająca o parametrach napięciowych 115 V AC i 24 V DC. Produkt ten należy do konfiguracji sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Oferowany przez nas wariant posiada specyfikację technologiczną dostosowaną do zadziałania w obszarze zakładowym, dzięki czemu bezpiecznie może działać w złożonych rozwiązaniach z zakresu automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5101-8UX11

6ES5101-8UX11 jest sprzedawanym przez nas produktem o konstrukcji technicznej przystosowanej specjalnie względem budowy najrozmaitszych obszarów branży. Specyfikacja tego urządzenia ułatwia w pełni profesjonalne uruchamianie prac sterowniczych w zaawansowanych warunkach automatyki. Oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie Magsteron element opracowany specjalnie dla produktów SIMATIC S5 firmy Siemens umożliwia ekonomiczne wykonywanie najbardziej kluczowych czynności układów automatyki.

Korzyści i specyfikacja

Wariant oferowany przez nasz sklep z automatyką przemysłową na zamówienie wykazuje zgodność z różnymi urządzeniami serii programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Generacja ta uwzględnia w dużej mierze odmienne w zakresie jakościowym urządzenia. Proponowane jednostki centralne CPU S5 mogą posiadać zróżnicowane głębokości, szerokości i wysokości montażowe obudowy, układ procesora czy roboczą pamięć.

Funkcjonalności i zastosowania

W dziedzinie SIMATIC S5 marki Siemens dostępne są liczne komponenty, jak przykładowo dodatkowe moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacyjne, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemu, źródła energii, moduły pomiarowe, jak również komplety montażowe. System do konfiguracji sterowników PLC S5 Siemens to STEP5 w prawidłowej odsłonie. CPU tej serii wciąż powszechnie stosuje się w strefach obiektu, które nie są zaktualizowane do sterownika w wariancie S7. Model dostarczany na zamówienie jesteśmy w stanie zaproponować w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8UX11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt