SIEMENS Simatic S5 - 6ES5102-8MA02

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5102-8MA02

6ES5102-8MA02 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się centralna jednostka CPU 102 z zasilaniem 24/9 V DC, oferowana dla S5-100U. Dostępny w naszym internetowym sklepie wariant opracowano dla struktury programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens S5. Element ten jest wyposażony w specyfikację specjalnie dopasowaną do zastosowań sterowniczych w obszarach zakładów, przez co całkowicie sprawnie może spełniać funkcje w najbardziej nietypowych operacjach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5102-8MA02

6ES5102-8MA02 to oferowany przez nas model CPU o konstrukcji technologicznej zoptymalizowanej względem wymagań wielu projektów systemowych. Specyfika mechaniczna dostępnego wariantu zapewnia stuprocentowo skuteczne wykonywanie procesów sterownika PLC w bardzo niestandardowych obszarach przemysłowych. Przedstawiany przez nasz sklep internetowy komponent wyposażenia z gamy programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 usprawnia efektywne przeprowadzanie najważniejszych operacji.

Specyfikacja i zalety

Wariant CPU dostępny w naszej ofercie posiada projekt zgodny z wyjątkowo wieloma podzespołami wliczanymi do serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Linia ta zawiera w dużej mierze odmienne w zakresie konstrukcyjnym podzespoły. Udostępnione programowalne sterowniki PLC S5 marki Siemens mają dobrze przystosowane wersje obudowy, architektury obliczeniowe czy pamięć na dane.

Funkcjonalności i możliwości

Dla linii S5 marki Siemens mamy do zaoferowania dostosowane moduły, takie jak uzupełniające moduły wyjściowe i wejściowe, złącza komunikacyjne, adaptery, przekaźniki, pamięci Micro SD, moduły modemu, moduły zasilacza, moduły liczników, a do tego również szyny montażowe. Narzędzie inżynieryjne do zmiany ustawień PLC S5 Siemens to STEP5 w trafnie dopasowanej wersji produktowej. Tak wykonane sterowniki logiczne programowalne wciąż wydajnie bywają eksploatowane w zakładach, które nie zostały zaktualizowane do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5102-8MA02
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt