SIEMENS Simatic S5 - 6ES5103-8MA01

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5103-8MA01

6ES5103-8MA01 jest numerem katalogowym jednostki centralnej CPU 103. Oferowane w naszym sklepie internetowym urządzenie jest rozwiązaniem z kategorii sterownika logicznego PLC SIMATIC Siemens S5. Element dostępny w naszym sklepie Magsteron został wyposażony w funkcjonalność w pełni wystarczającą do zastosowań sterowniczych w warunkach przemysłowych, więc w pełni bezawaryjnie wykonuje działania w najbardziej rozmaitych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5103-8MA01

6ES5103-8MA01 - pod takim numerem znajdziesz w naszym sklepie CPU o specyfikacji odpowiednio zoptymalizowanej pod kątem mechanicznym do wymogów technicznych najbardziej wymagających segmentów branży. Specyfika sprzedawanego aktualnie w naszym sklepie produktu zdecydowanie pozwala na błyskawiczne uruchamianie zadań sterownika PLC w różnych strefach przemysłowych. Proponowany na zamówienie model wyposażenia dla produktów SIMATIC S5 optymalizuje efektywne kontrolowanie standardowych cykli systemu automatyki przemysłowej.

Zalety i korzyści

Model CPU oferowany przez nasz sklep Magsteron będzie przystosowany do działania z najbardziej przydatnymi podzespołami z generacji PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Seria ta posiada zaskakująco rozmaite pod względem konstrukcyjnym warianty. Zamawiane jednostki centralne Siemens S5 odznaczają się tym, że uzyskały zróżnicowane rozmiary obudów, jednostki obliczeniowe bądź też pamięć podręczną.

Parametry i zastosowania

Dla serii SIMATIC S5 marki Siemens prezentowane są praktyczne produkty, takie jak dodatkowe moduły wejściowe i wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy internetowe, moduły zasilaczy, moduły licznikowe, a ponadto zestawy instalacyjne. Narzędzie do programowania i parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC S5 to STEP5 w odpowiedniej wersji konfiguracyjnej. Sterowniki logiczne wycofanej już serii bywają używane w obszarach zakładowych niepoddanych rozbudowie do SIMATIC Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5103-8MA01
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt