SIEMENS Simatic S5 - 6ES5103-8MA02

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5103-8MA02

6ES5103-8MA02 to numer katalogowy jednostki centralnej CPU 103 dla 100U, oferowanej w wersji z zasilaczem 24 V/9 V. Dostępny w naszym sklepie element wywodzi się z podkategorii kontrolerów S5 marki Siemens. Oferowany w naszym sklepie podzespół otrzymał specyfikację technologiczną idealnie dopasowaną do inicjowania działań w warunkach zakładu, dlatego tym samym bez problemów może się sprawdzić w niestandardowych aplikacjach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5103-8MA02

6ES5103-8MA02 to oferowany przez nas model CPU o specyfice technologicznej odpowiednio dobranej względem wymagań i wytycznych specjalistycznych projektów. Wybór sprzedawanego aktualnie w naszym internetowym sklepie sprzętu zdecydowanie ułatwia wydajne uruchamianie prac sterowniczych w zróżnicowanych dziedzinach przemysłowych. Proponowany w naszym sklepie na zamówienie model z serii układów urządzeń Siemens S5 pozwala na efektywne wdrażanie kluczowych procesów PLC.

Zalety i korzyści

Wariant CPU oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron znajduje zastosowanie z licznymi urządzeniami zaliczanymi do sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Linia ta zawiera w znacznym stopniu zoptymalizowane w zakresie konstrukcyjnym CPU. Wybrane modele sterownika Siemens SIMATIC S5 odznaczają się tym, że otrzymały indywidualnie określone wymiary konstrukcji obudowy, systemy scalone czy też pamięć programową.

Parametry i możliwości

W kategorii SIMATIC S5 firmy Siemens zakupisz przeróżne akcesoria, jak na przykład uzupełniające moduły wejść i wyjść, interfejsy do komunikacji, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemów, moduły do zasilania, liczniki bądź też szafy montażowe. Aplikacja do parametryzacji PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w przystosowanej konfiguracji produktowej. Komponenty z tej generacji nierzadko wciąż znajdują się w użyciu w obszarach niepoddanych unowocześnieniu do sterownika Siemens w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5103-8MA02
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt