SIEMENS Simatic S5 - 6ES5103-8MA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5103-8MA21

6ES5103-8MA21 jest oferowany jako jednostka centralna CPU 103 dla S5-100U, która jest dostępna w wersji z zasilaczem 9 V/24 V. Sprzedawany w naszym sklepie produkt jest rozwiązaniem ze środowiska programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Komponent wyposażono w budowę praktycznie dostosowaną do inicjowania operacji sterowniczych w środowiskach zakładowych, a tym samym bardzo ekonomicznie będzie pracować w bardzo zróżnicowanych obszarach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5103-8MA21

6ES5103-8MA21 to numer katalogowy, pod którym zakupisz jednostkę CPU o specyfikacji technologicznej dopasowanej do funkcji technicznych najliczniejszych układów branży. Funkcjonalność mechaniczna dostępnego obecnie w naszym sklepie modelu pozwala na ekonomiczne przeprowadzanie programów PLC w różnych warunkach przemysłowych. Dostępny produkt zaprojektowany specjalnie dla sterowników programowalnych S5 marki Siemens przyspiesza skuteczne inicjowanie najważniejszych operacji.

Korzyści i specyfikacja

Model oferowany na zamówienie w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową jest przystosowany do pracy z innymi częściami w systemach PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Linia ta uwzględnia zaskakująco niestandardowe pod względem jakościowym urządzenia. Konkretne jednostki CPU Siemens SIMATIC S5 przykuwają uwagę tym, że mają specjalnie przystosowane szerokości montażowe, wysokości montażowe obudowy, systemy scalone lub też wielkość pamięci.

Funkcje i zastosowania

W generacji S5 firmy Siemens prezentowane są dedykowane rozwiązania, jak na przykład dodatkowe moduły wejścia i wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemu, zasilacze, moduły liczników, a także komplety instalacyjne. Aplikacja do kreowania i modyfikowania programów sterowników programowalnych S5 Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej edycji. Elementy wyposażenia wycofanej już gamy wciąż efektywnie mogą być zastosowane w obszarach przemysłowych, które nie są rozbudowane do sterownika SIMATIC S7 marki Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5103-8MA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt