SIEMENS Simatic S5 - 6ES5105-3RU21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5105-3RU21

6ES5105-3RU21 jest sprzedawany w naszym sklepie internetowym jako moduł rozszerzeń. Element dostępny w naszym asortymencie pochodzi z konstrukcji programowalnego sterownika logicznego SIMATIC S5 marki Siemens. Produkt oferowany przez nas wyróżnia się poprzez konstrukcję techniczną dobraną specjalnie do przeprowadzania działań w otoczeniu zakładów, dlatego wyjątkowo dobrze wykonuje operacje w rozmaitych aplikacjach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń - 6ES5105-3RU21

6ES5105-3RU21 to sprzedawany przez nasz sklep moduł rozszerzeń, który posiada specyfikację techniczną dopasowaną do wymagań wielu linii zakładowych. Wykorzystanie w praktyce tego sprzętu ułatwia błyskawiczne przeprowadzanie pracy sterownika PLC w wyjątkowo zróżnicowanych strefach przemysłowych. Oferowany na zamówienie w naszym internetowym sklepie model z rodziny sterowników programowalnych S5 marki Siemens pozwala na wydajne obsługiwanie różnych standardowych zadań PLC.

Specyfikacja i korzyści

Moduł prezentowany w ofercie naszego sklepu został zaprojektowany jako urządzenie kompatybilne z rozmaitymi modelami w układach programowalnych sterowników logicznych PLC S5 Siemens. Gama ta uwzględnia w znacznym stopniu zbalansowane w zakresie jakościowym jednostki centralne. Wyprodukowane komponenty SIMATIC S5 uzyskały indywidualnie dobrane głębokości technologii obudowy, układy procesorów, bądź też zasoby pamięciowe.

Parametry i możliwości

Dla serii S5 tego cenionego producenta prezentowane są przystosowane produkty, wśród których wyróżniamy uzupełniające moduły wyjść i wejść, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemów, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowo-zliczające oraz szyny montażowe. System do pracy i konfiguracji programowalnych PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w prawidłowo dobranej edycji. Logiczne sterowniki z tym standardem wciąż z powodzeniem są wykorzystywane w strefach zakładowych, które nie zostały zmodernizowane do odsłony SIMATIC S7. Model proponowany w sklepie Magsteron w tym momencie nie jest produkowany przez producenta, ale możesz zamówić jego wariant używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5105-3RU21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt