SIEMENS Simatic S5 - 6ES5105-3RW21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5105-3RW21

6ES5105-3RW21 to urządzenie centralne 105R. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie komponent wywodzi się z rodziny kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens. Proponowany w sklepie Magsteron komponent wyposażono w specyfikację techniczną optymalnie dobraną do funkcjonowania w środowisku zakładu przemysłowego, w związku z czym ze stuprocentowym powodzeniem sprawdzi się w specjalistycznych zastosowaniach z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - urządzenie centralne - 6ES5105-3RW21

6ES5105-3RW21 - takim numerem wyróżnia się komponent o charakterystyce odpowiednio dopasowanej względem parametrów niezliczonych układów zakładowych. Budowa techniczna oferowanego w naszym sklepie z automatyką wariantu przyspiesza skuteczne wykonywanie operacji w wymagających obszarach. Oferowany przez sklep internetowy Magsteron model z serii produktów SIMATIC Siemens S5 ułatwia ekonomiczne wdrażanie najbardziej kluczowych harmonogramów układów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i zalety

Produkt oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron może być używany z rozmaitymi elementami wchodzącymi do serii logicznych sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Kategoria ta obejmuje dość różne w zakresie jakościowym podzespoły. Udostępnione jednostki CPU S5 posiadają przystosowane warianty montażowe obudów, parametry procesora czy pamięć programową.

Funkcje i zastosowania

W rodzinie Siemens SIMATIC S5 prezentowane są uniwersalne elementy, jak przykładowo załączane moduły wyjść i wejść, komunikacyjne porty i interfejsy, adaptery, przekaźniki, karty pamięciowe, modemy, źródła zasilania, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego także szyny montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do opracowywania programów sterowników logicznych S5 firmy Siemens to STEP5 w trafnej specyfikacji produktowej. Komponenty wyposażenia z taką konfiguracją wciąż powszechnie eksploatuje się w strefach automatyzacji, których niezmodernizowano do wersji S7. Model oferowany na specjalne zamówienie przez sklep internetowy Magsteron nie jest obecnie serwisowany przez producenta, ale jesteśmy w stanie dostarczyć zregenerowany wariant od zaufanego dostawcy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5105-3RW21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt