SIEMENS Simatic S5 - 6ES5110-3SA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5110-3SA12

6ES5110-3SA12 - taki numer katalogowy otrzymało centralne urządzenie 110S o parametrach 220 V AC i 10 A. Wariant oferowany w naszym sklepie Magsteron zaprojektowano dla układu sterowników PLC Siemens SIMATIC S5. Produkt ten otrzymał specyfikację technologiczną specjalnie dopasowaną do spełniania funkcji sterowniczych w obszarze zakładów przemysłowych, a więc może sprawnie pracować w rozmaitych układach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - urządzenie centralne - 6ES5110-3SA12

6ES5110-3SA12 to dostępny na zamówienie produkt o specyfikacji technologicznej opracowanej specjalnie względem wytycznych branży przemysłowej. Wybór tego sprzedawanego obecnie przez nasz sklep internetowy towaru zapewnia w pełni profesjonalne inicjowanie operacji PLC w standardowych środowiskach automatyki. Prezentowany produkt wyprodukowany specjalnie dla SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia skuteczne przeprowadzanie różnych czynności układu.

Specyfikacja i zalety

Wariant proponowany przez nasz sklep Magsteron jest kompatybilny z wieloma różnymi modelami należącymi do systemu sterowników programowalnych PLC Siemens SIMATIC S5. Seria ta zapewnia bardzo zoptymalizowane technologicznie produkty. Określone jednostki CPU Siemens S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały różne warianty montażowe technologii obudowy, systemy scalone i zasoby pamięciowe.

Parametry i dane techniczne

W układzie SIMATIC S5 firmy Siemens znajdziesz przystosowane akcesoria, do których zaliczamy rozbudowujące moduły wejść i wyjść, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, modemy internetowe, moduły zasilające, liczniki czy też zestawy instalacyjne. Oprogramowanie do pracy i parametryzacji PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej konfiguracji. Logiczne sterowniki w tym standardzie nierzadko wciąż mogą funkcjonować w układach nierozbudowanych do PLC Siemens w wersji SIMATIC S7. Model udostępniany na zamówienie w naszym sklepie nie pozostaje rozwijany przez producenta, a tym samym teraz możemy sprzedawać jego wersję tylko w formie używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5110-3SA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt