SIEMENS Simatic S5 - 6ES5110-3SA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5110-3SA22

6ES5110-3SA22 - taki numer katalogowy otrzymało urządzenie centralne 110S zasilane przez 115 V AC z prądem 10 A. Komponent dostępny w sklepie Magsteron jest rozwiązaniem z układów PLC Siemens S5. Oferowany w naszym sklepie element ma specyfikację technologiczną optymalnie dobraną do pracy w zakładzie przemysłowym, w wyniku czego bez większych przeszkód znajduje zastosowanie w najbardziej specjalistycznych obszarach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - urządzenie centralne - 6ES5110-3SA22

6ES5110-3SA22 to produkt o budowie pod względem mechanicznym zoptymalizowanej względem wymagań technologicznych różnych projektów. Użycie tego proponowanego aktualnie przez sklep internetowy Magsteron modelu zdecydowanie usprawnia szybkie ukierunkowanie projektów sterownika w specjalistycznych warunkach automatyki przemysłowej. Oferowany przez nas podzespół wyposażenia z gamy sterowników S5 marki Siemens umożliwia ekonomiczne inicjowanie najważniejszych procesów z udziałem PLC.

Zalety i specyfikacja

Model oferowany przez nas na specjalne zamówienie będzie funkcjonować z wieloma przydatnymi elementami zaliczanymi do serii PLC Siemens S5. Kategoria ta uwzględnia w wyraźnym stopniu różniące się od siebie pod względem technologicznym podzespoły. Dostarczane sterowniki SIMATIC S5 marki Siemens przykuwają uwagę tym, że otrzymały bardzo zróżnicowane wysokości, głębokości i szerokości montażowe konstrukcji obudowy, układ procesora czy też pojemność pamięci.

Funkcje i zastosowania

W standardzie S5 marki Siemens prezentowane są praktyczne komponenty, takie jak załączane moduły wyjściowe i wejściowe, moduły dedykowane komunikacji, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy, zasilacze, moduły licznikowe, a do tego także szyny instalacyjne. Inżynieryjne narzędzie do pracy i parametryzacji PLC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej edycji konfiguracyjnej. Produkty minionej generacji wciąż efektywnie pracują i znajdują się w użyciu w strefach zakładu niezmodernizowanych do SIMATIC w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5110-3SA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt