SIEMENS Simatic S5 - 6ES5130-3KB62

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5130-3KB62

6ES5130-3KB62 - taki numer produktu otrzymała jednostka RACK o kompaktowej budowie, wyposażona w 16 slotów i pracująca z parametrami 24 V/18 A. Oferowane w naszym sklepie urządzenie wywodzi się z odsłony programowalnego sterownika logicznego SIMATIC Siemens S5. Produkt wyróżnia się poprzez konstrukcję technologiczną dobrze dobraną do działania w obszarach automatyki przemysłowej, dzięki czemu bez żadnych komplikacji może funkcjonować w różnych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka sterownika RACK - 6ES5130-3KB62

6ES5130-3KB62 - pod takim numerem znajdziesz w naszym sklepie jednostkę RACK o budowie technicznej dobranej do zapotrzebowania technologicznego wielu licznych aplikacji. Specyfika zamawianego przez nasz sklep internetowy rozwiązania gwarantuje w pełni skuteczne wykonywanie działań w niestandardowych strefach automatyki przemysłowej. Udostępniany wariant modelowy z podkategorii urządzeń Siemens SIMATIC S5 zapewnia zgodne z wymaganiami inicjowanie najbardziej niestandardowych planów systemu automatyki.

Korzyści i specyfikacja

Model prezentowany w naszej ofercie może działać z wieloma urządzeniami gamy sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5. Rodzina ta zapewnia w znacznym stopniu różniące się od siebie pod względem technicznym kontrolery. Sklasyfikowane produkty S5 wyróżniają się tym, że posiadają nieco odmienne gabaryty obudów, architektury procesorów, a także wysokość pamięci.

Funkcje i dane techniczne

Dla serii SIMATIC S5 firmy Siemens proponowane są specjalne elementy, do których zaliczają się uzupełniające moduły wyjścia i wejścia, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, karty modemowe, zasilacze, moduły licznikowe, ale również szyny montażowe. Aplikacja do zarządzania programami sterowników programowalnych S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej odsłonie. Sterowniki logiczne programowalne w tej wersji cały czas bywają używane w obszarach branży, które nie są zmodernizowane do wersji S7. Model udostępniany na zamówienie przez nasz sklep pozostaje na chwilę obecną nierozwijany przez firmę Siemens, jednak możemy sprowadzić jego wersję przywróconą od dystrybutorów.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5130-3KB62
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt