SIEMENS Simatic S5 - 6ES5130-3WE61

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5130-3WE61

6ES5130-3WE61 jest sprzedawanym przez nas modelem jednostki RACK dla S5-130U. Dostępny u nas podzespół przygotowano dla odsłony sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Produkt jest zaopatrzony w funkcjonalność w pełni wystarczającą do wykonywania działań w warunkach automatyki, w wyniku czego wyjątkowo ekonomicznie sprawdza się w najbardziej niestandardowych układach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka sterownika RACK - 6ES5130-3WE61

6ES5130-3WE61 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się jednostka RACK o budowie dostosowanej specjalnie do konfiguracji wielu licznych projektów systemowych. Jakość techniczna dostępnego na zamówienie w sklepie Magsteron elementu zapewnia w pełni bezproblemowe doprowadzanie aplikacji PLC w przemysłowych obszarach. Oferowany przez nas komponent dla logicznych sterowników S5 marki Siemens przyspiesza efektywne przeprowadzanie niestandardowych cykli układu automatyki.

Korzyści i zalety

Komponent oferowany przez Magsteron może funkcjonować z wieloma dostępnymi jednostkami generacji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Kategoria ta uwzględnia w wyraźnym stopniu odmienne pod względem jakościowym podzespoły. Udostępnione CPU S5 odznaczają się tym, że mają indywidualnie określone wymiary obudowy, dane procesora bądź też pamięć roboczą.

Parametry i możliwości

W układzie SIMATIC S5 marki Siemens proponowane są funkcjonalne komponenty, którymi są rozbudowujące moduły wyjścia i wejścia, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, moduły modemu, źródła energii, moduły zliczające bądź też szyny instalacyjne. Inżynieryjne narzędzie do pracy i parametryzacji sterowników S5 Siemens to STEP5 we właściwie dobranej edycji. Sterowniki z taką budową nadal efektywnie są wykorzystywane w strefach zakładowych niepoddanych rozbudowie do nowszych wersji PLC. Model prezentowany w naszym sklepie nie jest aktualnie wspierany przez producenta, w wyniku czego możemy zaoferować go w wariancie odświeżonym z bezpiecznego źródła.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5130-3WE61
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt