SIEMENS Simatic S5 - 6ES5130-3WE63

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5130-3WE63

6ES5130-3WE63 jest modelem jednostki RACK w wersji kompaktowej z 15 slotami, której parametry to 5/24 V DC i 18 A. Komponent oferowany w sklepie Magsteron zaprojektowano dla struktury sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Proponowany podzespół jest zaopatrzony w specyfikację techniczną optymalnie przystosowaną do użycia w obszarze przemysłu, w wyniku czego wydajnie znajdzie zastosowanie w najbardziej zaawansowanych procesach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka sterownika RACK - 6ES5130-3WE63

6ES5130-3WE63 - taki numer katalogowy otrzymał produkt, który posiada konstrukcję dobraną specjalnie do budowy technicznej najbardziej wymagających zakładów. Specyfika mechaniczna dostępnego w naszym sklepie wariantu umożliwia w stu procentach efektywne przeprowadzanie aplikacji sterownika PLC w specjalistycznych dziedzinach. Oferowany przez nas model z serii SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia skuteczne realizowanie kluczowych planów sterownika.

Korzyści i specyfikacja

Model oferowany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową można wykorzystać z wieloma innymi urządzeniami w układzie sterowników PLC SIMATIC Siemens S5. System ten zawiera bardzo różne jakościowo modele. Dostępne sterowniki PLC Siemens S5 zwracają uwagę tym, że posiadają odpowiednio przystosowane głębokości, szerokości i wysokości obudowy, architektury obliczeniowe oraz pamięć na program.

Funkcje i możliwości

W serii SIMATIC S5 marki Siemens możemy dostarczyć dostosowane elementy, jakimi są wszechstronne moduły wejścia i wyjścia, moduły ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, karty modemowe, moduły zasilające, liczniki czy też szyny instalacyjne. Platforma programistyczna do pracy i parametryzacji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej specyfikacji produktowej. Artykuły z tym standardem obecnie nadal mogą znaleźć zastosowanie w strefach branżowych nieunowocześnianych do sterownika SIMATIC S7 marki Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5130-3WE63
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt