SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KA12

6ES5135-3KA12 to dostępny w naszym sklepie internetowym Magsteron model jednostki RACK. Proponowany przez nas komponent wywodzi się z układu programowalnego sterownika logicznego S5 marki Siemens. Model ten zaopatrzono w specyfikację techniczną wyjątkowo dobrze dopasowaną do wdrażania procesów w warunkach automatyki, dzięki czemu też z całkowitym powodzeniem może się sprawdzić w bardzo zróżnicowanych zakładach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka sterownika RACK - 6ES5135-3KA12

6ES5135-3KA12 to numer, pod którym możesz zamówić produkt o konstrukcji odpowiednio zoptymalizowanej do wymagań różnych projektów branżowych. Zastosowanie w praktyce dostępnego w naszym sklepie internetowym Magsteron modelu pozwala na profesjonalne uruchamianie pracy PLC w środowiskach automatyki przemysłowej. Udostępniany na specjalne zamówienie podzespół z kategorii produktów SIMATIC S5 usprawnia skuteczne wdrażanie zróżnicowanych zadań systemu.

Korzyści i specyfikacja

Wariant sprzedawany w asortymencie naszego sklepu zapewnia współpracę z najbardziej istotnymi modelami urządzeń z serii sterowników S5 firmy Siemens. Rodzina ta zawiera w dużym stopniu różne w zakresie technologicznym modele. Zamawiane programowalne sterowniki PLC SIMATIC S5 mają indywidualnie przystosowane gabaryty technologii obudowy, architektury procesorów i pamięć RAM.

Funkcjonalności i dane techniczne

W serii S5 sprzedawane są kompatybilne produkty, jak np. wszechstronne moduły wejść i wyjść, moduły komunikacji, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, źródła zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe oraz także szyny montażowe. Inżynieryjne narzędzie do programowania sterowników PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej technologicznie specyfikacji. Produkty wycofanej już przez producenta generacji często nadal eksploatuje się w środowiskach, które nie zostały poddane unowocześnieniu do wariantu S7. Model udostępniany na specjalne zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową nie jest w tym momencie serwisowany przez firmę Siemens, dlatego na chwilę obecną oferujemy jego odnowiony wariant od dystrybutora.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5135-3KA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt