SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KA13

6ES5135-3KA13 - taki numer katalogowy posiada jednostka 135U bez procesora, w wersji z 21 gniazdami o parametrach 115/230 V AC i 18 A. Oferowany w naszym internetowym sklepie komponent zaprojektowano dla systemów sterowników PLC Siemens S5. Proponowane urządzenie jest wyposażone w konstrukcję właściwą do realizacji działań w otoczeniu przemysłowym, przez co tym samym wyjątkowo bezpiecznie będzie się sprawdzać w niestandardowych obszarach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka sterownika RACK - 6ES5135-3KA13

6ES5135-3KA13 to numer, pod którym sprzedajemy jednostkę o budowie dopasowanej do funkcji technicznych różnych projektów branżowych. Konstrukcja technologiczna dostępnego modelu zdecydowanie przyspiesza w stu procentach bezproblemowe uruchamianie programów w specjalistycznych warunkach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na zamówienie w naszym internetowym sklepie element wyposażenia z kategorii produktów SIMATIC S5 firmy Siemens optymalizuje zgodne z wytycznymi realizowanie zaawansowanych procesów układu.

Zalety i specyfikacja

Produkt oferowany w sklepie Magsteron będzie kompatybilny z różnymi elastycznymi rozwiązaniami wchodzącymi w skład serii S5 firmy Siemens. Rodzina ta uwzględnia w wyraźnej mierze różniące się od siebie w zakresie technicznym programowalne sterowniki logiczne. Poszczególne kontrolery SIMATIC Siemens S5 mogły otrzymać nieco odmienne rozmiary konstrukcji obudowy, układy procesorów i wysokość pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla rodziny Siemens SIMATIC S5 oferujemy różne urządzenia, jakimi są kompatybilne moduły wejścia i wyjścia, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, modemy, moduły zasilaczy, liczniki, a do tego również komplety instalacyjne. Oprogramowanie inżynieryjne do tworzenia programów programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej konfiguracji produktowej. PLC tak wykonane często wciąż mogą być wykorzystywane w obszarach niemodernizowanych do nowszych wersji systemów Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5135-3KA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt