SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KA21

6ES5135-3KA21 jest dostępnym na zamówienie kontrolerem 135U o parametrach 5 V/24 V napięcia i 18 A prądu. Oferowany w sklepie Magsteron sprzęt jest częścią środowiska kontrolerów SIMATIC Siemens S5. Urządzenie otrzymało specyfikację odpowiednio dopasowaną do przeprowadzania operacji w obszarze przemysłu, więc tym samym całkowicie ekonomicznie może funkcjonować w różnych zastosowaniach z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - kontroler - 6ES5135-3KA21

6ES5135-3KA21 jest numerem katalogowym kontrolera o specyfikacji pod względem konstrukcyjnym dopasowanej do wymagań technicznych rozmaitych projektów automatyki. Zastosowanie sprzedawanego obecnie przez nasz sklep elementu gwarantuje szybkie ukierunkowanie działań PLC w różnych obiektach i zakładach przemysłowych. Komponent wyposażenia z podkategorii logicznych sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 umożliwia efektywne kontrolowanie różnych programów.

Korzyści i specyfikacja

Kontroler udostępniany na specjalne zamówienie w naszym internetowym sklepie współpracuje z innymi przemysłowymi podzespołami wliczającymi się do gamy kontrolerów PLC S5 marki Siemens. Grupa ta uwzględnia znacząco zróżnicowane w zakresie konstrukcyjnym programowalne sterowniki logiczne. Wybrane komponenty Siemens SIMATIC S5 mogły otrzymać przystosowane szerokości instalacyjne, wysokości instalacyjne konstrukcji obudowy, rdzenie procesora oraz zasoby pamięci.

Funkcje i zastosowania

W technologii SIMATIC S5 znajdziesz także kompatybilne akcesoria, jak między innymi uniwersalne moduły wyjściowe i wejściowe, moduły ułatwiające komunikację, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, modemy internetowe, moduły zasilacza, moduły pomiarowo-zliczające, a także zestawy instalacyjne. Narzędzie programistyczne do konfiguracji PLC S5 marki Siemens to STEP5 w przystosowanej wersji produktowej. Sterowniki logiczne programowalne w tej odsłonie nieustannie sprawdzają się w strefach automatyzacji, które nie są rozbudowane do wariantu Siemens SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5135-3KA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt