SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KA31

6ES5135-3KA31 to sprzedawany w naszym sklepie internetowym kontroler S5-135 U z 21 gniazdami, który jest zasilany napięciem 5 V/24 V i działa z prądem 18 A. Oferowany w naszym internetowym sklepie komponent wykonano dla kategorii sterownika programowalnego Siemens SIMATIC S5. Sprzedawany przez nas element zaopatrzono w technologię najbardziej odpowiednią do inicjowania działań w zakładzie przemysłowym, przez co bez przeszkód sprawdza się w różnych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - kontroler - 6ES5135-3KA31

6ES5135-3KA31 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się kontroler o specyfikacji technicznej zoptymalizowanej pod kątem wymagań systemu SIMATIC S5. Funkcjonalność techniczna oferowanego podzespołu zdecydowanie usprawnia efektywne wdrażanie zadań PLC w bardzo zróżnicowanych warunkach. Przedstawiany w asortymencie naszego sklepu internetowego model dla programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens gwarantuje zgodne z wymaganiami realizowanie programów automatyki.

Zalety i specyfikacja

Kontroler sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym sklepie będzie funkcjonować z wieloma elastycznymi podzespołami wliczającymi się do serii sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Standard zawiera w dużym stopniu niestandardowe technologicznie CPU. Dostępne rozwiązania S5 odznaczają się tym, że uzyskały dość odmienne głębokości obudowy, dane obliczeniowe bądź też zasoby pamięciowe.

Funkcjonalności i dane techniczne

W podkategorii S5 marki Siemens mamy do zaoferowania zoptymalizowane produkty, do których należą wielokierunkowe moduły wyjść i wejść, moduły dedykowane komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemów, zasilacze dedykowane, moduły zliczająco-pomiarowe bądź też zestawy instalacyjne. System do zmiany ustawień produktów S5 marki Siemens to STEP5 we właściwie dobranej odsłonie. PLC o takiej budowie nadal bywają eksploatowane w warunkach niepoddanych modernizacji do nowszych odsłon sterownika Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5135-3KA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt