SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KB12

6ES5135-3KB12 spełnia funkcję jednostki kontrolnej RACK dla kontrolera 135U. Sprzęt sprzedawany w naszym sklepie internetowym jest rozwiązaniem z linii sterownika SIMATIC PLC S5 marki Siemens. Dostępne w naszym internetowym sklepie urządzenie wyposażono w budowę technologiczną specjalnie zaprojektowaną do wykonywania operacji w otoczeniu automatyki, dzięki czemu bez występujących problemów sprawdza się w specjalistycznych projektach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka kontrolna - 6ES5135-3KB12

6ES5135-3KB12 jest dostępnym na zamówienie produktem o budowie pod kątem technologicznym zoptymalizowanej względem wymogów wielu rozmaitych linii zakładowych. Konstrukcja mechaniczna proponowanego aktualnie przez nasz sklep internetowy urządzenia przyspiesza stuprocentowo ekonomiczne przeprowadzanie zadań w najtrudniejszych dziedzinach automatyki przemysłowej. Dostępny na zamówienie model opracowany dla produktów S5 marki Siemens ułatwia skuteczne obsługiwanie licznych działań systemu.

Zalety i specyfikacja

Model sprzedawany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową działa z uniwersalnymi jednostkami wchodzącymi w skład serii produktów S5 Siemens. Podkategoria ta zawiera w znacznym stopniu niestandardowe technicznie sterowniki. Proponowane PLC S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że otrzymały bardzo różne gabaryty montażowe konstrukcji obudowy, dane obliczeniowe lub wysokość pamięci.

Parametry i zastosowania

Dla serii S5 marki Siemens możesz kupić przydatne rozwiązania, jak na przykład wszechstronne moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, adaptery, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemów, moduły zasilające, moduły pomiarowo-zliczające czy też komplety montażowe. Narzędzie do modyfikacji programów PLC S5 marki Siemens to STEP5 w prawidłowej konfiguracji numerowej. Produkty w tym systemie cały czas są używane w obszarach niepoddanych rozbudowie do sterownika Siemens w wariancie S7. Produkt prezentowany przez sklep Magsteron jest w tym momencie niedostępny w sprzedaży u producenta, dlatego na chwilę obecną możemy sprowadzić odświeżoną wersję używaną.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5135-3KB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt