SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KB13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KB13

6ES5135-3KB13 - taki numer produktu otrzymała jednostka kontrolna RACK. Produkt proponowany w naszym sklepie opracowano dla systemów kontrolerów PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny sprzęt zaopatrzono w budowę technologiczną specjalnie dobraną do kontrolowania operacji w obszarach automatyki przemysłowej, przez co też bez przeszkód może funkcjonować w najbardziej specjalistycznych obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka kontrolna - 6ES5135-3KB13

6ES5135-3KB13 to sprzedawany przez nas produkt, który posiada specyfikę dopasowaną specjalnie do standardów technicznych wielu rozmaitych projektów branżowych. Jakość zamawianego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową podzespołu zdecydowanie przyspiesza ekonomiczne uruchamianie procesów sterownika PLC w strefach automatyki przemysłowej. Udostępniany w asortymencie naszego sklepu internetowego model dedykowany sterownikom SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia sukcesywne realizowanie najbardziej istotnych procesów linii sterowniczej.

Specyfikacja i korzyści

Wariant oferowany na zamówienie w naszym internetowym sklepie jest zaprojektowany zgodnie z wieloma funkcjonalnymi jednostkami wchodzącymi w skład logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Grupa ta obejmuje w dużym stopniu dostosowane pod względem jakościowym jednostki CPU. Zamawiane podzespoły SIMATIC S5 marki Siemens odznaczają się tym, że mają stosunkowo zróżnicowane rozmiary technologii obudowy, parametry procesora czy pamięć na dane.

Funkcje i dane techniczne

Dla układu SIMATIC S5 marki Siemens możesz zamówić odpowiednie moduły, wśród których wyróżniamy elastyczne moduły wyjść i wejść, moduły ułatwiające komunikację, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy internetowe, moduły zasilacza, liczniki czy szyny montażowe. Aplikacja do zarządzania programami sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w trafnie dopasowanej konfiguracji produktowej. Tak wyprodukowane logiczne sterowniki programowalne nadal efektywnie eksploatuje się w obszarach automatyki przemysłowej, których nie zmodernizowano do Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5135-3KB13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt