SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3UA11

6ES5135-3UA11 został zaprojektowany jako jednostka kontrolna 135U o parametrach prądu 18 A oraz napięcia 230/115 V AC. Sprzęt wyprodukowano dla układów sterownika PLC S5 firmy Siemens. Produkt wyróżnia się poprzez budowę technologiczną praktycznie najbardziej właściwą do zastosowania sterowniczego w przemyśle, dzięki czemu też bez komplikacji spełnia funkcje w najbardziej zaawansowanych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka kontrolna - 6ES5135-3UA11

6ES5135-3UA11 jest numerem produktu, który posiada konfigurację techniczną odpowiednią dla wymagań całkowicie profesjonalnych segmentów systemowych. Zastosowanie tego sprzedawanego na zamówienie w naszym sklepie internetowym modelu pozwala na wydajne uruchamianie programów sterowniczych w najbardziej zaawansowanych obszarach. Oferowany wariant z podkategorii urządzeń Siemens S5 zapewnia sukcesywne wdrażanie specjalistycznych projektów układów automatyki.

Specyfikacja i zalety

Sprzęt dostępny w sklepie Magsteron na specjalne zamówienie jest przystosowany do pracy z wieloma funkcjonalnymi urządzeniami odsłony programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens S5. Standard ten obejmuje w dużym stopniu różne w zakresie konstrukcyjnym CPU. Dostępne jednostki centralne SIMATIC S5 marki Siemens odznaczają się tym, że mają stosunkowo zróżnicowane wersje montażowe obudowy, jednostki obliczeniowe i pamięć na program.

Funkcje i dane techniczne

W układzie Siemens S5 możesz znaleźć zróżnicowane elementy, do których należą opcjonalne moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy do komunikacji, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemów, źródła zasilania, moduły pomiarowe czy też szyny montażowe. Oprogramowanie do parametryzacji programowalnych sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w trafnej odsłonie konfiguracyjnej. Modele z tej kategorii nieustannie bywają używane w obszarach automatyzacji, których nie zmodernizowano do wariantu Siemens SIMATIC S7. Produkt proponowany przez nas na zamówienie jest na chwilę obecną wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, w związku z czym dostarczamy go jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5135-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt