SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3UA21

6ES5135-3UA21 jest oferowanym w sklepie Magsteron modelem jednostki kontrolnej 135U o parametrach prądu i napięcia 18 A i 5 V AC. Produkt proponowany w naszym asortymencie opracowano dla odsłony sterowników PLC S5 marki Siemens. Dostępny u nas podzespół uzyskał specyfikację optymalnie dobraną do eksploatacji w otoczeniu przemysłowym, więc bez większych problemów wykonuje działania w licznych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka kontrolna - 6ES5135-3UA21

6ES5135-3UA21 - taki numer katalogowy otrzymał model jednostki kontrolnej o budowie pod względem mechanicznym dobranej do specyfikacji technicznych wielu rozmaitych linii. Konstrukcja proponowanego komponentu przyspiesza sprawne wykonywanie czynności w wymagających zakładach automatyki przemysłowej. Dostępny na zamówienie w ofercie sklepu Magsteron model z linii sterowników S5 optymalizuje zgodne z wymaganiami obsługiwanie złożonych działań układów sterowania.

Zalety

Produkt sprzedawany na zamówienie w sklepie Magsteron zapewnia sprawne funkcjonowanie z pozostałymi urządzeniami linii sterowników PLC S5 firmy Siemens. Podkategoria ta zawiera w wyraźnym stopniu zoptymalizowane pod względem konstrukcyjnym kontrolery. Wyprodukowane jednostki centralne CPU S5 zwracają uwagę tym, że mają specjalnie dobrane wersje obudowy, dane procesora oraz pamięć programową.

Funkcjonalności i możliwości

Dla rodziny S5 marki Siemens możemy zaproponować rozmaite moduły, do których należą wielokierunkowe moduły wejścia i wyjścia, moduły komunikacyjne, adaptery, dodatkowe przekaźniki, karty pamięci, modemy internetowe, zasilacze, moduły licznikowe, a ponadto szafy montażowe. Oprogramowanie do zarządzania programami programowalnych sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w trafnej odsłonie. Tak wykonane komponenty wyposażenia wciąż efektywnie sprawdzają się w warunkach, które nie są zmodernizowane do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7. Produkt ten jest obecnie wycofany z produkcji, dlatego też aktualnie możemy sprowadzić go w formie wariantu używanego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5135-3UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt