SIEMENS Simatic S5 - 6ES5150-3KB52

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5150-3KB52

6ES5150-3KB52 to sprzedawany przez nasz sklep model jednostki S5-150 o kompaktowej budowie, która została wyposażona w 10 miejsc na moduły i zasilana jest napięciem 5/24 V DC przy parametrach prądu 36 A. Urządzenie dostępne w naszej ofercie zalicza się do linii sterowników SIMATIC S5. Produkt ten zaopatrzono w konstrukcję techniczną wystarczającą do przeprowadzania działań w zakładzie przemysłowym, dlatego w pełni dobrze będzie się sprawdzać w najtrudniejszych projektach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5150-3KB52

6ES5150-3KB52 - taki numer katalogowy posiada jednostka o specyfikacji przystosowanej pod kątem konstrukcyjnym względem zapotrzebowania systemu SIMATIC w wersji S5. Wykorzystanie proponowanego przez nasz sklep modelu znacząco przyspiesza efektywne uruchamianie operacji sterowniczych w środowiskach automatyki. Udostępniany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką wariant modelowy przeznaczony dla logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens umożliwia wydajną realizację programów PLC.

Specyfikacja i korzyści

Kontroler prezentowany przez nasz sklep Magsteron działa razem z innymi funkcjonalnymi modelami linii programowalnych sterowników logicznych Siemens S5. Standard ten obejmuje stosunkowo zróżnicowane w zakresie jakościowym programowalne sterowniki logiczne. Zamawiane u nas modele Siemens S5 przykuwają uwagę tym, że otrzymały w większości różne głębokości, szerokości i wysokości konstrukcji obudowy, specyfikacje procesora, a także roboczą pamięć.

Funkcjonalności i możliwości

W serii S5 marki Siemens prezentowane są także różne dodatkowe komponenty, np. dołączane moduły wejściowe i wyjściowe, komunikacyjne złącza, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy, moduły zasilacza, moduły licznikowe i szafy montażowe. Narzędzie do kreowania i modyfikowania programów programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens to STEP5 w optymalnej specyfikacji. Komponenty o takiej konstrukcji obecnie nadal mogą funkcjonować w systemach, które nie zostały rozbudowane do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5150-3KB52
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt