SIEMENS Simatic S5 - 6ES5150-3SB61

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5150-3SB61

6ES5150-3SB61 to numer, pod którym oferujemy jednostkę rozszerzającą RACK w wersji S5-150U z 16 slotami, która zasilana jest przez 5/115/240 V AC i pracuje z prądem 40 A. Dostępny w naszym sklepie produkt opracowano dla konstrukcji kontrolerów SIMATIC S5. Proponowany w sklepie Magsteron komponent jest zaopatrzony w specyfikację dobrze zoptymalizowaną do kontrolowania działań sterowniczych w obszarze zakładów przemysłowych, dzięki czemu doskonale funkcjonuje w skomplikowanych zadaniach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5150-3SB61

6ES5150-3SB61 to numer produktu, pod którym oferujemy jednostkę rozszerzającą o konfiguracji technicznej odpowiednio dopasowanej do wymagań systemu Siemens S5. Specyfikacja technologiczna proponowanego na zamówienie w naszym sklepie produktu umożliwia w pełni skuteczne inicjowanie aplikacji sterowniczych w standardowych obszarach przemysłowych. Dostępny w naszym asortymencie wariant modelowy z rodziny kontrolerów S5 marki Siemens optymalizuje bezpieczne wdrażanie zróżnicowanych zadań sterownika.

Zalety i korzyści

Model proponowany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową posiada projekt kompatybilny z rozmaitymi urządzeniami linii programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5. Seria ta obejmuje zaawansowane technologicznie jednostki centralne CPU. Skatalogowane urządzenia S5 wyróżniają się tym, że mają stosunkowo zróżnicowane szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne obudów, dane obliczeniowe lub też pamięć na dane.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla linii SIMATIC S5 marki Siemens prezentujemy kompatybilne podzespoły, między innymi uzupełniające moduły wyjścia i wejścia, komunikacyjne porty i interfejsy, adaptery, przekaźniki, karty pamięci, moduły modemu, moduły zasilaczy, moduły liczników, jak również zestawy instalacyjne. Oprogramowanie inżynieryjne do konfiguracji programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej odsłonie produktowej. Modele starszej generacji wciąż wydajnie są używane w obszarach automatyzacji, których nie poddano modernizacji do sterownika w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5150-3SB61
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt