SIEMENS Simatic S5 - 6ES5180-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5180-3AA11

6ES5180-3AA11 - taki numer posiada jednostka rozszerzająca typu RACK, która została wyposażona w 8 gniazd i 1 slot. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie model to rozwiązanie należące do struktury sterowników logicznych Siemens S5. Podzespół proponowany przez nas zaopatrzono w budowę dobraną specjalnie do funkcjonowania w otoczeniu automatyki, dzięki czemu też wyjątkowo wydajnie będzie pracować w układach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5180-3AA11

6ES5180-3AA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się komponent, który posiada specyfikację odpowiednio dobraną do budowy technicznej specjalistycznych sterowników SIMATIC S5. Zastosowanie proponowanego przez nas modelu gwarantuje całkowicie wydajne inicjowanie działań w najbardziej niestandardowych obiektach automatyki. Oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron podzespół z edycji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 zapewnia zgodne z wymaganiami realizowanie różnych czynności układu sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Komponent proponowany na zamówienie w sklepie Magsteron jest zgodny z licznymi produktami należącymi do serii programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5. Generacja ta zawiera w wyraźnym stopniu przystosowane w zakresie technicznym CPU. Wybrane urządzenia SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że posiadają indywidualnie dostosowane głębokości montażowe obudowy, parametry procesora lub dostępną pamięć.

Funkcje i możliwości

W systemie SIMATIC S5 marki Siemens oferujemy kompatybilne elementy, jakimi są ponadprogramowe moduły wyjściowe i wejściowe, złącza komunikacyjne, adaptery, przekaźniki, karty Micro SD, modemy, źródła zasilania, moduły pomiarowe bądź też szyny montażowe. Narzędzie inżynierskie do pracy i konfiguracji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 we właściwie dobranej edycji. Sprzęty o takiej specyfikacji przez cały czas mogą być wykorzystywane w strefach zakładowych niezmodernizowanych do wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5180-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt