SIEMENS Simatic S5 - 6ES5181-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5181-3AA11

6ES5181-3AA11 jest numerem katalogowym jednostki rozszerzającej 181-3A wyposażonej w 6 portów na moduły i 1 gniazdo. Podzespół oferowany w naszym sklepie jest częścią systemu sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. Wariant dostępny w naszym sklepie internetowym posiada technologię wyjątkowo dobrze dopasowaną do funkcjonowania w otoczeniu automatyki, dzięki temu doskonale będzie spełniać zadania w najbardziej wymagających systemach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5181-3AA11

6ES5181-3AA11 to sprzedawany w naszym sklepie produkt, który posiada specyfikę dopasowaną do charakterystyki w pełni profesjonalnych linii systemu SIMATIC S5. Konstrukcja proponowanego na zamówienie modelu usprawnia wydajne realizowanie operacji w specjalistycznych dziedzinach automatyki. Sprzedawany w asortymencie naszego sklepu internetowego wariant produktowy z gamy SIMATIC S5 Siemens optymalizuje bezpieczne wykonywanie zróżnicowanych projektów programowalnego sterownika logicznego PLC.

Korzyści

Wariant oferowany przez nas na specjalne zamówienie będzie przystosowany do pracy z różnymi jednostkami serii PLC SIMATIC S5. Grupa ta zapewnia dość zróżnicowane technologicznie programowalne sterowniki logiczne. Proponowane modele z serii SIMATIC S5 firmy Siemens mają różne warianty montażowe technologii obudowy, jednostki obliczeniowe bądź też wielkość pamięci.

Parametry i możliwości

W kategorii SIMATIC S5 firmy Siemens znajdują się funkcjonalne podzespoły, wśród których wyróżniamy dodatkowe moduły wejściowe i wyjściowe, złącza do komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki, pamięci Micro SD, moduły modemu, zasilacze, moduły pomiarowe oraz zestawy instalacyjne. Platforma inżynierska do konfiguracji sterowników programowalnych Siemens S5 to STEP5 w trafnej odsłonie konfiguracyjnej. Komponenty tej linii cały czas mogą być eksploatowane w strefach niepoddanych unowocześnieniu do SIMATIC w wersji S7. Model udostępniany na zamówienie przez sklep Magsteron jest obecnie wycofany z produkcji, ale jesteśmy w stanie dostarczyć go jako produkt używany w dobrym stanie technicznym.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5181-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt