SIEMENS Simatic S5 - 6ES5182-3KB61

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5182-3KB61

6ES5182-3KB61 to oferowany w naszym sklepie internetowym wariant jednostki rozszerzającej z 18 lokacjami na moduły. Dostępny w naszym sklepie internetowym komponent wywodzi się z systemu sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Proponowany element jest zasilany napięciem 5/24 V DC, a także działa z prądem 8 A. Urządzenie odznacza się również kompaktową budową.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5182-3KB61

6ES5182-3KB61 wyprodukowano jako jednostkę rozszerzającą, która posiada specyfikę odpowiednio dopasowaną względem wymagań technologicznych systemu SIMATIC S5. Jakość dostępnego na zamówienie produktu ułatwia sprawne uruchamianie projektów sterownika w zróżnicowanych zakładach przemysłowych. Oferowany na zamówienie element wyposażenia z grupy PLC SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia bezpieczne wykonywanie różnych programów sterowniczych.

Specyfikacja i korzyści

Produkt dostępny na zamówienie w ofercie naszego sklepu funkcjonuje z wieloma innymi komponentami generacji sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. Kategoria ta zawiera w znacznym stopniu zróżnicowane konstrukcyjnie urządzenia. Oferowane rozwiązania SIMATIC S5 mogły uzyskać dość odmienne wymiary instalacyjne technologii obudowy, architektury procesorów bądź też zasoby pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

W standardzie S5 marki Siemens proponujemy rozmaite elementy takie, jak m.in. dodatkowe moduły wyjść i wejść, moduły do komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki, karty pamięciowe, modemy internetowe, moduły zasilaczy, moduły zliczająco-pomiarowe czy też komplety montażowe. Narzędzie inżynieryjne do konfiguracji PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w optymalnej edycji produktowej. Komponenty wyposażenia w tej wersji przez cały czas znajdują się w eksploatacji w obszarach automatyki przemysłowej, których nie aktualizowano do nowszych wersji PLC marki Siemens. Model ten pozostaje wycofany z produkcji, przez co obecnie oferujemy go w postaci używanej na specjalne zamówienie klienta.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5182-3KB61
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt