SIEMENS Simatic S5 - 6ES5182-3KH61

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5182-3KH61

6ES5182-3KH61 to numer katalogowy kompaktowej jednostki rozszerzającej RACK zasilanej napięciem 5/24 V DC i pracującej z prądem 8 A. Oferowany w naszym sklepie wariant dla edycji sterownika SIMATIC S5 posiada 18 portów. Sprzedawany przez nas produkt zwraca uwagę poprzez budowę zoptymalizowaną do wykonywania pracy w otoczeniu przemysłowym, a dzięki temu bardzo wydajnie może działać w najbardziej złożonych projektach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5182-3KH61

6ES5182-3KH61 - takim numerem odznacza się model jednostki, który posiada specyfikację technologiczną zoptymalizowaną do zapotrzebowania zakładów wyposażonych w sterowniki S5. Wybór tego rozwiązania usprawnia ekonomiczne przeprowadzanie prac sterowniczych w specyficznych warunkach. Udostępniany na specjalne zamówienie model komponentu z linii kontrolera SIMATIC S5 optymalizuje efektywne wykonywanie programów systemu automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i korzyści

Moduł jednostki rozszerzającej proponowany przez nasz sklep Magsteron działa we współpracy z różnymi elementami będącymi częścią systemu Siemens SIMATIC S5. Linia ta obejmuje w znaczącym stopniu różne technicznie PLC. Sklasyfikowane modele SIMATIC Siemens S5 mogły otrzymać odpowiednio dopasowane gabaryty obudowy, możliwości procesora czy pamięć na program.

Funkcje i zastosowania

W serii SIMATIC S5 dostępne są przydatne produkty takie, jak chociażby dodatkowe moduły wejścia i wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, karty modemowe, moduły zasilaczy, moduły zliczające, a ponadto zestawy instalacyjne. Inżynieryjne narzędzie do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w trafnej konfiguracji produktowej. CPU z takimi parametrami wciąż efektywnie mogą być stosowane w strefach przemysłowych, które nie są rozbudowane do odsłony SIMATIC S7. Model ten nie jest już rozwijany u firmy Siemens, ale jesteśmy w stanie sprowadzić jego odnowioną wersję z bezpiecznych źródeł.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5182-3KH61
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt